Yeni TDD - TDS - TDB - 56s - TT - TTB - T480 Broşür

Ynt: Yeni TDD - TDS - TDB - 56s - TT - TTB - T480 Broşür

56S serisinede turbointercoller özelligi gelmiş, ttlerin farları güzel olmuş, yalnız traktörlerin agırlıkları çok düşük,tşk ler paylaşım için.

t480 in 4 silindir olduğunu ve motorunun çin malı olduğunu biliyormuydunuz.newholland tt serilerinin direksiyon pompalarının yakıt pompalarının ve diğer birçok aksamının hindistan malı olduğunu biliyormusunuz.t480 neden ucuz bir düşünmek lazım.

teşekkürler.çok iyi oldu kaç zamandır arıyordum.Çivril bayisinin bile elinde yok daha.

Yeni TT55 görünce kıskandım.Biz erken mi aldık ne.şeytan diyor.git değiştir.

TT 55 link=topic=41471.msg385992#msg385992 date=1303415678' Alıntı:
teşekkürler.çok iyi oldu kaç zamandır arıyordum.Çivril bayisinin bile elinde yok daha.

Yeni TT55 görünce kıskandım.Biz erken mi aldık ne.şeytan diyor.git değiştir.

220 tork var 1400 devirde tamamlıyo abi turbo intclr da + ları . . . .biraz ağırda. . .

guzel paylaşım olmuş eline sağlık. TT serilerinin kabin çok hoş duruyor, benim gibi uzun boylu biri için ideal olsa gerek :) ama TDD ler de sanki daha teknolojik bir duruşa sahip. iki model arasında seçim yapacak olsam kararsız kalıyorum.ancak TDS lerin de daha oturaklı bir duruşu var TDD ye göre, benim düşüncem böyle sizler ne düşünüyorsunuz acaba ?

3 gün önce TD75D DT orjinal kabinli,tier 3 ve turbo intercol aldık.bize 72.000 e mal oldu.bayi tanıdık indirimi yaptı.tdd serisi tds ye göre daha geniş,daha sallı ve teknolojik.tds de mekanik kollu olan şeyler tdd serisinde düğmeyle kontrol ediliyor.td75d nin de hidrolik kaldırma kapasitesi bence gayet iyi 3565 kg.traktörün kabinli ve dt madelinin ağırlığı 3600 kg.birde buna arkave ön ağırlıkları eklenirse 4 ton civarı ağırlığı var... umarım hayrını görürüz...