[YOUTUBE-VLOG] Arpa Yerlerini Sürdük - TDD'nin Sevmediğim Yanları - Vites Muahbbeti

Kolay gelsin bereketli olsun kardeşim toprak iyi tavında, tdd vites seçeneği dediğin gibi 12+12 ama bu motoru 8+8 görüyorum çünkü takviye 1 ile hiç iş yok :) bu seriye düğmeli buçuk gelse yine yeterli olur ama oda yok gerçekler 12+12 [emoji5]
Eyvallah gardaşım sağolasın aynen öyle 1. kademe hiç bir işe yaramıyor benim içinde aslında malzemeleri alıp denemek lazım eski buçuklu tla şanzımanı falan buna uydurulurmu elinde para imkan ve zaman olacak uğraşacan böyle şeylerle yada tla olmasa bile bi l95 şanzımanı takilabiyorsa o bile yeter en azından yolda 40 km ile gider gelir

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Eyvallah gardaşım sağolasın aynen öyle 1. kademe hiç bir işe yaramıyor benim içinde aslında malzemeleri alıp denemek lazım eski buçuklu tla şanzımanı falan buna uydurulurmu elinde para imkan ve zaman olacak uğraşacan böyle şeylerle yada tla olmasa bile bi l95 şanzımanı takilabiyorsa o bile yeter en azından yolda 40 km ile gider gelir
Haklısın kardeşim denemeli insan aslında iyi anlayan usta lazım [emoji3] 12 12 ama yinede tutuluyor bu seriler orasida ayri bir muamma gidip tdd alınıyor [emoji2]

4000 saat baya yüksek gibi ne işlere koşarlar saatteki motoru [emoji5] inşallah olur birgün
yerine bağlı agam adana tarafından falan almam genellikle güneş ve sıcak acayip hırpalıyor motoru toprakta sert zaten ankara da da saatiyle oynamayanı görmedik pek en kötüsü 500 saat oynaktır trakya tarafından alırım alırsam o taraf daha bilinçli bence makine ekipman kullanımında bide genellikle temiz çıkıyor ordaki motorlar birde aradığım modeller oradan daha çok çıkıyor iç anadolu td jx erkunt tümosan ile çakılı dolu

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı