yüksek basınçlı yıkama makinası

Ynt: yüksek basınçlı yıkama makinası

ben 125 bar nilfisk aldım 300 lira kampanyadaydı .. normalde 370 liralık bir ürün .. ayriyetten köpük aparatı mikrofiber bez ve 5 ltre cilalı sampuan aldım bunlarıda 230 liraya aldım .. toplam 530 lira ya mal oldu .. yanında cıkan köpük aparatından ayrı bi aparat bu direk köpük yapıyo .. piyasada 2 cesit köpük var .. elle fırcayla yıkama köpükleri .. birde fırcasız yıkama köpükleri .. normal bir araba yıkama sampuanı bu sekilde köpürmüyor bu makinada .. alan olurda dener köpük yapamayıp bana ek$imesin sonra .. alıcak olan mulaka fırcasız yıkama köpüğü olarak belirtin ..
örnek :

Foam Lance MTM

bende alıcam ne zamandır araştırıyorum ama bilgim olmadığı için cesaret edip alamadım bu zamana kadar ilaçlama makinasıyla idare ediyordum ama artık alıcaz mecburen burdan kullananlardan bilgi alsak iyii olur.

erdal600 link=topic=52618.msg548656#msg548656 date=1330298762' Alıntı:
benım var laverda sanırım ıtalyan malı 150 tl ye almıstım super her ıhtıyacını gorur bu kadar para verıp onu almanızı tavsıye etmem
erdal sen nezaman yıkıyon traktörü ne işyapıyon senede bir su vuruyon motora oda dayanır

http://www.lavormakina.com/

https://www.lavormakina.com/lavor-amator-yikama-makinalari/lavor-express-plus

Bende lavor ekspress var 122 tl civarı fiyatı var.Traktörde dahil araçlarımı bununla yıkarım yıllardır..Pompası alüminyumdur.Sorun yaşamazsın.Ayrıca ucuna köpük yapma aparatıda aldım.Onuda ataştan aldım.Orada lavor makine+foam lance yani köpük yapma aparatı ve 5 kiloluk proteo profosyonel cilalı şampuan 300 tl gibi bir fiyata veriliyor.Aşağıda ataşın linkini verdim.Güvenle alışveriş yapabilirsin.Bu ekipman seti işini rahatlıkla görür.Basıncı ve fiyatıyla bence ideal.

http://www.atas.web.tr/

DONAT_01 link=topic=52618.msg588705#msg588705 date=1336061226' Alıntı:

Bende lavor plus ekspress var.

Valla ben direk garajdaki çeşmeden hortumla bağlantı yaptım.Zaten yıkama tabancasınında hortumu oldukça yeterli uzunlukta.Kısacası bağlantıda hiçbir sorun yok

Stelyo link=topic=52618.msg588759#msg588759 date=1336067638' Alıntı:
Bende lavor plus ekspress var.

Valla ben direk garajdaki çeşmeden hortumla bağlantı yaptım.Zaten yıkama tabancasınında hortumu oldukça yeterli uzunlukta.Kısacası bağlantıda hiçbir sorun yok
teşekkürler.bu lavor nerenin malı 140 barlığı var bi sitede indirime girmiş 150 lira falan

bende karcher var 4 tekerleği olan 230 a almıştım iki tane ucu var değiştirebiliniyor.
ben tavsiye ederim basınç musluktan gelen suyun basıncı ile doğru orantılı artıyor.
karcher iyidir.

vale link=topic=52618.msg588976#msg588976 date=1336111797' Alıntı:
bendede yüksek basınçlı ilaç makinası var .onunla yıkıyorum ...masrafa gerek yok yıkama makinalarından daha çok basınç yapıyor ;D ;D
ilaçlama makinası 50 bar değil mi abi .. bu makinalar 100 bardan ba$lıyo ..

Ali SARAÇ link=topic=52618.msg588981#msg588981 date=1336112260' Alıntı:
ilaçlama makinası 50 bar değil mi abi .. bu makinalar 100 bardan ba$lıyo ..
benim makina 100 bar ama 100 bara geldiğinde tabancayı hortumdan çıkartıyor ben çok memnunum zaten sadece yağlı bölgeleri yıkıyorum gövdeyi sürekli basınçla yıkadınmı bazı yerlerin boyası çıkıyor

BU MAKINANIN NEYI EKSİK ,,YIKIYCAMIZ ARABAMIZ TRAKTÖRUMUZ VE EKİPMANLARIMIZ...PETROLLERDEKI GİBİ SAATLER TIR KAMYON FELAN YIKAMIYORUZ YA SANKI

KDV Dahil: 140,14 TL

Teknik Özellikler

Maksimum 120 Bar
Debi: 420 lt/s.
Isı: 40 c
Motor gücü: 1900 waat / 220 V
Otomatik stop sistemi
Devir:2800
Hortum: 6mt. 1/4
Ağırlık: 8kg
Garanti süresi : 2 yıl