Yurt Disindan Traktor getirme

Bende çinden mini traktör getirdim ilk defa yaptigim icin zorlanmistim ama artik nasil oluyor öğrendim

Aldıgin traktorun fiyatini ureticiye oduyorsun turkiyeye gelincede yuzde 26 vergisi var onu oduyorsun yani fiyat sabit degil aldigin malin kalitesi yani fiyatina gore degisiyor. Kulaktan duyma bilgilere de inanmayin hicde zor degil ayrica kalitelide
siz sıfır olarak getirmişsiniz sanırım türkiyede traktör üretimi olduğu için devlet zorlaştırıyor getirmeyi şuana kadar getirende duymadım biçerdöver vb getiren pek çok firma var onlar getirebilir böyle bişey varsa

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Bende çinden mini traktör getirdim ilk defa yaptigim icin zorlanmistim ama artik nasil oluyor öğrendim

Aldıgin traktorun fiyatini ureticiye oduyorsun turkiyeye gelincede yuzde 26 vergisi var onu oduyorsun yani fiyat sabit degil aldigin malin kalitesi yani fiyatina gore degisiyor. Kulaktan duyma bilgilere de inanmayin hicde zor degil ayrica kalitelide

Resimler ve ekler

• BCC699F4-1724-4673-835B-5E2975FE5E1A.jpeg
    BCC699F4-1724-4673-835B-5E2975FE5E1A.jpeg
    31.8 KB · Görüntüleme: 99
Merhabalar bende bilgi alabilirmiyim Çin’den aliba ba üzerinden bi satıcı ile nakliye dahil konuştum lakin bunun Avrupa’dan ikinci el veya Çin’den sıfır prosedürü ithalat izni gibi bilgi alabileceğim biri varsa mutlu olurum teşekkürler 05358687273