Zetor-Çorum Fuarı 24 Kasım

Zetor 100 96 hp jd 5105 110 hptir.aralarinda baya bir fark var ama jdnin performansini aratmaz.power 100de 429 nm tork %48 tork yedegi var.o gucte fendtte bile o tork yok.diger gereken butun aciklamalri umut abim yapmis

jd 5105 105 hp degıl mı bızım topraklarda 4 kulaklı pulluk ıle 7km/sa hız yapıyor power 100 bu hıza cıkabılır mı 4 kulaklı pulluk ıle denendı mı saattakı hızı

Ben kendimce soyle ozetledim;

Tork=cekis
T. Yedegi=cekisi surdurebilmek yani bayilmama, gaz yeme..

Hangi zetorcuya sorarsan sor ilk diyecegi ne baglasan cekiyo ve bayilmiyo olur..

Tork yedeginde zetor cok iddiali.. tum ciplak motor ve traktor tanitimlarinda ozellikle yazar..

Lakin diger firmalarda pek sorulmaz/bilinmez..

Zaten arayan soran pek yoktur..

Tork yedeginin yuksrkliginin bayilmama disinda soyle bi guzelligi var.. 10 kere vites dus-cik yapcan yerde 5 kere yaparsin..

Arkada ciddi bi yukle son vites kasise rolantiye yakin hizla gir.. gecince gaza bas Hic vites dusmeden toparlar kalkar hayret eder ilk binen:)

• Beğen
Tepkiler: haci 32120
Ben kendimce soyle ozetledim;

Tork=cekis
T. Yedegi=cekisi surdurebilmek yani bayilmama, gaz yeme..

Hangi zetorcuya sorarsan sor ilk diyecegi ne baglasan cekiyo ve bayilmiyo olur..

Tork yedeginde zetor cok iddiali.. tum ciplak motor ve traktor tanitimlarinda ozellikle yazar..

Lakin diger firmalarda pek sorulmaz/bilinmez..

Zaten arayan soran pek yoktur..

Tork yedeginin yuksrkliginin bayilmama disinda soyle bi guzelligi var.. 10 kere vites dus-cik yapcan yerde 5 kere yaparsin..

Arkada ciddi bi yukle son vites kasise rolantiye yakin hizla gir.. gecince gaza bas Hic vites dusmeden toparlar kalkar hayret eder ilk binen:)

haklıısnız deneemk lazım

jd 5105 105 hp degıl mı bızım topraklarda 4 kulaklı pulluk ıle 7km/sa hız yapıyor power 100 bu hıza cıkabılır mı 4 kulaklı pulluk ıle denendı mı saattakı hızı

110 hp jd.sizin topraklar trakya mi.Eger trakya ise istanbulda Fazli beye ulasip traktorleri inceleyebilirsiniz.ben eski zetor kullanicisiyim yeni nesilleri sadece fuarda gordum ve sadece videolarini izledim

Sayın Marasli kardesim jd105'in emsali:)

Zetor 100: 429 tork/ %46 t. Yedegi

Zetor 110: 463 tork/%40 t. Yedegi

Bu sinifta.. Daha iyisi yok.. varsa haberimiz olur tesekkur ederiz:)

---

-videolar linkin icinde facebook adresinde

tesekkkur ederım bılgılerınız ıcın 5105 m suan 145 bın tl zetor 110 hp full olanı fıyatı nedır ondan asagıda olmalıkı cıftcı tercıh etsın