Zetor Fuar Takvimi-2015

Ynt: Zetor Fuar Takvimi-2015

UÖZKAN.77 link=topic=85680.msg1023278#msg1023278 date=1442854170' Alıntı:
Sadece alici gozle kaputu kaldirip bloga bi bakin.. kabine.. arka kollara.. bi de ses.. yok böyle berrak net tok bi ses.. 100 kere dedim tekrar olcak ama 'safkan traktör' vesselam..
Orta çeki yeri nasıl abi ? Sağlammi bana o lazim biz ilk önce oraya bakiyoruz sonra diğer taraflara geçiyoruz :)

Romork çeki mi.. kısa asansör tipi çok sağlam.. uzun tipi 10-15 ton tandem romorktan fazlasına çok dayanmaz.. tecrübeyle sabit.. çünkü motor o yuklede son gaz gidiyo aşırı kasıntı oluyo.. biz özel uzun çeki yaptırdık su an 20 tonu da açtığımız oldu..

Bucugu sormuştum galiba.. power serisinde sadece çalıştırırken 1 kere debriyaja basiyon o kadar.. tüm vitesler debriyajsiz.. satil var.. tüm viteslerin tek dugmele geçen tavşanlı kaplumbagasi salyangozu var.. tek kelime ile bi alem power..

Crystal ve Hd Bursa da olacak..

Yok özkan abi mesela pulluğu iki yan kola bağliyon bide orta yerinden arakol yada ortakol ne diyorsanız onla taktore bağliyoruz ya traktorun o çekisi simdiki traktorumuzden bu konuda sikayetciyiz

Gidince görünce kendin karar verirsin ama zetorda ana yapıda çalma çırpma yok.. hep fazlası var.. ınan dün burda bi arkadaşın yeni aldığı nh t 5 e baktım bi çuval para ınan arka kollar bizim 90 lik daha iyi etli ve pistonu büyük.. ki o 115 bg..

Yani demir çelik torna vs işinde çekler iyi vesselam..

UÖZKAN.77 link=topic=85680.msg1023617#msg1023617 date=1443119851' Alıntı:
Bayisi hemen komşu dükkan sayılır yarın özellikle bakacam.. sizin sorun yaşadığınız hangi motor peki..
Erkunt 80.4 lux orta çekiyi bi kapaga tutturmuslar o kapak kirildimi sanziman yagi bosaliyor 1.de 10 gun tarlada yatti 2.de catlayinca haberimiz oldu eve geldi yine kırik kullanamadik 15 gun yatti yine. Bu olay pullukta oluyor hep
Önümüzdeki maçlara bakacaz mısır aniz yerleri sürülecek.

UÖZKAN.77 link=topic=85680.msg1023215#msg1023215 date=1442784280' Alıntı:
Valla samsun fuarına hem cuma hem bugün gittim.. 1000 km yol.. en cok merak ettigim.. power i yakindan görünce bizim düz proximadan sogudum:)

Şaka bi yana kepçe için mükemmele yakın bi motor.. şatil dışında debriyaji sadece çalıştırırken kullaniyon.. her vitesin tavşanlı.. kaplumbagasi.. salyangoz var.. tüm vitesler debriyajsiz..

Duruşu.. salı vs mükemmel kepcelik motor vesselam..

Fuarlara gidenler rica edip mutlaka bi marsa bassinlar .. sese bi kulak kesilsinler..

Tek eksiği parça serviste o da bitmek üzere olay bitmiştir derim.. tüm traktör piyasasına hayırlı uğurlu olsun:)

zaten zetor 10641 forterra zaten 3 kademe(tavşan - kaplumbağa-salyangoz) power li değilmiydi ?

Surekli kepce forklift isinde satil cok lazim.. biz suan hergun calismadigimizdan levye gayet guzel yetiyo..

Buçuk kepcede lazım olmuyo.. hidromekte buçuk değil dugmeyle tam vites azaltan çoğaltan bi sistem var ilk aldığımızda meraktan kullandık o kadar:)

Yolda tarlada lazım olur ama..

Zetoru ben hiç traktör camiasına koymamıştım ukrayna rusya moldovya polonyada sıkca gördüm ama orada yakıt bir lira bu makina çok yakıyor ondan tercih ediliyor diye hep düşünmüştüm ama aldanmışım Samsunda fuarda bir inceledim inanamadım fend den sonra en az yakıt tüketen bir makina super yapmışlar makinada yok yok...