ZETOR- Özet TÜM Ürün Yelpazesi/2015

Ynt: ZETOR- Özet TÜM Ürün Yelpazesi/2015

UÖZKAN.77 link=topic=81108.msg964663#msg964663 date=1422686718' Alıntı:
valla bu çekler içine ne koymuş.. neresinde ne var bilmiyom ama.. benim gözümde yarı otomatik vites.. çok zor ve az vites düşüyon.. hidromek düzde 50 ' ya dayanıyo rampada 10 ' a düşüyo.. bunda kelle olarak el gazını 16 gaza çek daha hiç elleme.. uzunca ve dik rampada bile 16 ' dan 15 gaza düşüyo o kadar.. kendi adıma daha böyle bi şeye rastlamadım..

bide iniştede salmıyo kendini.. artık neyse..

yusuf hangi modeli beğendin verelim 1 tane:) erzurum zetor görsün..
150 HD baba... al çekline bak keyfine..

yakışır yusuf.. sen düğmeyi teknolojiyi seviyon.. ben de tam tersi.. 1 fren 1 gaz pedalı yeter bana.. yeterki basınca gitsin basınca dursun.. buralar soğuk olmasa kabine bile karşıyım, doğallığı engelliyo :)

Forterra HD..

UÖZKAN.77 link=topic=81108.msg964871#msg964871 date=1422728201' Alıntı:
yakışır yusuf.. sen düğmeyi teknolojiyi seviyon.. ben de tam tersi.. 1 fren 1 gaz pedalı yeter bana.. yeterki basınca gitsin basınca dursun.. buralar soğuk olmasa kabine bile karşıyım, doğallığı engelliyo :)

Forterra HD..

ufff spol valfleri bile pnomatik böyle bişeyi ilkkez gördüm :)

fendtte yada JD de üst sınıfta vardı sanki.. videosu vardı bulursam atayım.. anladığım şu; yamaç, dengesiz yerlerde ön dingili düğmeyle hidrolikle bi tarafını alçaltıp yükseltip seviyeni ayarlıyon.. yada kendi otomatik ayarlıyo..

bağımsız süspansiyonlu ön dingil diye geçiyo.. yaklaşık 20-25 cm ön tekerlerde fark olsada sürüş konforu, seviye bozulmuyo..

şu biçerdöver tablaları vardır ya ayarlı.. yamaçta biçer eğilir ama tabla düz gider hesabı bişe..

Şunlar gelsede biranonce piyasa bi motor görse biraz da hesapli olsa on numara olur valla piyasaya girene kadar biraz düşük verseler herkes zetor dan başka motora binmez iddia ediyorum 23 yillik tecrübe az değil

23 yıl zetor.. bildiğim türkiye rekoru sizde:) ama sizden hastasını tanıdım.. adam IPARD ' ın %50 ' sinden vazgeçti.. formalite-evrak sıkıntı oldu.. yine zetor aldı tamamı cebinden cıktı:)