Traktör Tamir Kavgası

Ynt: Traktör Tamir Kavgası

nh_fıat link=topic=53736.msg563480#msg563480 date=1331757098' Alıntı:
bizde öle bi sorun yok ama :D kendimiz bi yerini parçalamadıkça ne para alıyor ne laf yapıyor. s.ke s.ke glp tarlaya kadar yapıyor :D

oda tarlada gelip yapıyor yapmada sorun yokda arızalara baya para alıyor

hangi marka olması nın bence önemi yok kan dökülmüş. cana geleceğine mala gelsin denir ama bunlar canlarına kastetmiş.

kim bilir traktör sahibi ne kadar sinirlendide servis öyle söyleyince kendini tutamadı katil olmak adam öldürmek ölmek bu kadar basitmi.

Hocam hakkını yemeyelim nh nınde bizim akrabalarda TT55 var bızım kuzen yani ogulları traktörü yıkıyacagım dıye ırmaga götürüyo biraz mazarattır sokmus traktörü daha ne yaptıgını tam anlatmaz ama motorun govdesını geçen bı su yukseklıgı vardı ordan gerıde nasıl cıkmıs bılmıyorum neyse traktör önce stop etmıs gerı calıstırmıs herhalde gerı gerı cıkmıs tam kenara orda gıtmıs sanırım sen hava fıltresını felan sok baya ugrasmıs yok bıze geldı gıttım bızım 165 lıkle :) arkama taktım getırdım eve servısı cagırdık adam gelir gelmez bunun içine su kaçırmıssınız dedı :) ondan sonra yaglamalar ballamalar çaylar felan adam halladerız dedı pıston kolunu kırmıs dedı neyse kamyon geldi köyün girişine amcamlar felan oraya gıttıler ben taktım tabı bu bizim gerizekalı kuzen dalgınlıgına geldı marşa bi bastı motor calısıyo ama içinden tak tak tak diye sesler gelıyo hemen stop ettı gerı söylemedık onuda neyse bız Ankara Kalecikteyiz Çubuk servisine gitti motor komple degişti tabi bu süre zarvıfında servis yerine geçiçi TT55 verdi kullanın dıye parada ödemediler diye biliyorum 12 13 milyarlık masraf vardı ama servis hallettı :)