STEYR TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

Ynt: STEYR TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ

kardeşim her makinanın belli bir kapasitesi sen silaj yapmak istiyorsan evvela yeni bir 4x4 motor almalısın yada steyrın dilinden anlamalısın fazla sıkıştırmayacan ve en önemlisi her zaman bakımını yapacan

ustalar ben de çoktan beri stayr leri araştırıyorum bazı ustalar stayr ler ile fiat 640 ların yakıtı ve çekişi aynı dediler bu nekadar dogru benim 300 dönüm arazim var orada kullanacagım siz ce hangisi daha iyi ben styr 8073 den yana yım birde siz kulanıcı yani ustalarına sorayım benim şuanda masseyferguson 148 var rekdefe istiyor bende satayım diyorum saygılar

kemalettin24 link=topic=805.msg88126#msg88126 date=1224880611' Alıntı:
ustalar ben de çoktan beri stayr leri araştırıyorum bazı ustalar stayr ler ile fiat 640 ların yakıtı ve çekişi aynı dediler bu nekadar dogru benim 300 dönüm arazim var orada kullanacagım siz ce hangisi daha iyi ben styr 8073 den yana yım birde siz kulanıcı yani ustalarına sorayım benim şuanda masseyferguson 148 var rekdefe istiyor bende satayım diyorum saygılar
çift çeker makina almanı öneririm..

abi en azından balonlar gibi bayılmaz ve battımıda 10 tane motor çıkarmaya gelmez yani inc teker çamurda batar ama yara yara gidr gittiği yere kadar

Yakıtın ne durumda olduğunu bilmememiz yakıt göstergesi olmadığından olabilirmi :) rampa aşağı arkadaşlara katılıyorum,alırbaşını gider ,rampa aşağı fiat ı bilirim 80-66 kullanıcısıyım fiat kompresör yapar ;yani ayağını gazdan çek motoru durdurduğunu görürsün....ama düşünsenize zamanında senkromeçin rahatlığını direksiyonun hafifliğini ayçiçeği-mısır-pancar gibi ürünlerde karıkların arasına girmede ince lastik rahatlığını Steyr (Başak) la yaşadık.Çok para vermedenyani o paranın hakkını katkat çiftçimize geri vermiştir diye düşünüyorum.

ilaveten avrupadaki yeni modellerine gıpta ediyorum 20 yıldır aynı makinede değişiklik yok.yeni versiyonları gelseydi (fiyatı da abartılmadan) memleketim insanı sahip çıkardı,çıkarda

dayım bizim steyrı çok değiştirdi herşeyiyle oynadı ozellikle de kontağını şimdide traktor 'düğme'ile çalışıyor yani son mıdel arbadan bile daha teknolojik :D :D :D :D :D

arkadaşlar selam ben yeni katıldım aranıza bende 265s massey var ondan öncede 768 vardı bence yakıt olarak steyr çok ii ama tarla işlerine gelince kesinlikle massey rampada güvenle indirmedede steyr çok ii masseyde komprasr diye bişey yok ama aks kestiği için sattık kimse bunu söylemedi hem her türlü tarla işinde steyr olsun başak olsun bence masseyle yarışamaz çünkü balon teker herşeyi denedik tarlada olsun bağladık massey üstün ama yakıt hidrolik rampa derseniz tabiki styr

okkangal link=topic=805.msg14433#msg14433 date=1204708818' Alıntı:
steyr dünyanın en büyük silah üreten firmasıdır.. hatta scout füzelerinin üreticisidir.. dikkat ettiyseniz amblemi hedef tahtasıdır.. en azından counter oynarken dikkat edin bir kaç tüfeğin markası steyr dir..
evet counter de bazı silahlar öyle mesela anti teroristlerin 4-4 steyr dir yanılıyor muyum

bende 8053 var ve çok süper bence 50 bg lik 3 silindirli traktör 60-56 da var ama steyr daha iyi önü kalkma falan çok az oluyo çok süper bi traktör biz ona en son 4 lü 10 numara mı 4 lü 11 numara mı ne öyle bişey taktık 4 takviye ile çekiyordu

ali çelik link=topic=805.msg153257#msg153257 date=1234293597' Alıntı:
bende 8053 var ve çok süper bence 50 bg lik 3 silindirli traktör 60-56 da var ama steyr daha iyi önü kalkma falan çok az oluyo çok süper bi traktör biz ona en son 4 lü 10 numara mı 4 lü 11 numara mı ne öyle bişey taktık 4 takviye ile çekiyordu

steyr e 3 lü tak sen en iyisi yoksa o dörtlü hidrolik kolunu felan hep kirar agir gelir

s.a arkadaslar sıteye yenı uye oldum bendede steyr 8053s var 50 bg lık onu fıat 55-56 ile taktım fıatı resmen hıc tınlamadan aldı goturdu tıraktor camur falan dınlemıyor 3610 luk ford la taktım yıne cektım zaten 8053 lüklerın arkası 8073 lüklerle aynı o yuzden cok ıyı tutunuyor yola herkese bı tane tavsıye ederım :D

Arkadaşlar Steyr 8073 ile Erkunt 70 ' i (tekçeker) arka arka bağlasak sizce hangisi çeker.Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

denemek lazım ama ben bi steyr kullanıcısı olarak steyr derim ama ole arka arkaya bağlamayla belli olmaz tak pullukları 9 luları o zaman görürsün gücü