Simental Avusturya - Almanya listesi ve boğaların özellikleri

image.png güncel liste böyle mi ?

Valla biz 2-3 senedir willeyi 150 liradan kullanıyoruz artık wille çok düştü be abi artık oğulları yeni şampiyonlar olacak gibi wabanın bu sene şampiyon olmasını bekliyorum ben kullanan var mı wabanı şu 2-3 ay içinde wabanı kullanmaya başlayacam Allah izin verirse wille kızında
Wille kızına Waban kullanmak hiç tavsiye etmem sonuçta kardeş aman dikkat
Bir de Wille toplam 3 yıl dan fazla zirve de idi yani efsane
Bakın oğlu Waban ı iyi takip edin bakalım babasının başarısını yakalaya bilecek mi?

Artık onların devri geçti çoktan sucuk oldular onların oğullarını bul onlardan bir adım daha öndeler bu boğalar tüm zamanların en efsane boğaları etkileri kaç yıldır sürüyor kaç yıl geçti millet daha vanadin diyor wille diyor bunların genini taşıyan oğullarının spermalarına ulaşılabiliyorsa kullanmak şu an için en akıllı tohumlama olacaktır.
Yanılıyorsun Wille ve Vanadin efsanedir moda mı bu zamanı geçsin zamanla fazla spermasını alacaksın yıllarca kullanacaksın ben hala ikisini de kullanıyorum Wille den 20 adetten fazla Vanadin den ise 50 den fazla spermsı tankta

Yanılıyorsun Wille ve Vanadin efsanedir moda mı bu zamanı geçsin zamanla fazla spermasını alacaksın yıllarca kullanacaksın ben hala ikisini de kullanıyorum Wille den 20 adetten fazla Vanadin den ise 50 den fazla spermsı tankta

Dostum ben zaten yazımda bu boğalarım tüm zamanların en efsane boğaları olduğunu söyledim bunların oğulları bunlardan bir tık daha ilerde onları kullanmak daha akıllıcadır.

Dostum ben zaten yazımda bu boğalarım tüm zamanların en efsane boğaları olduğunu söyledim bunların oğulları bunlardan bir tık daha ilerde onları kullanmak daha akıllıcadır.
Bir tık ileri de mi dediniz oğulları için açın bakın geçmiş değerlerine bu boğaların bulabilirsem tercihim her zaman eski efsane boğalar kendini kanıtlamış ve güvenilirliği %99 senin dediğin oğullarının güvenilirliğini bir araştır
Güvenilirlik yıllar geçtikçe artar

Bir tık ileri de mi dediniz oğulları için açın bakın geçmiş değerlerine bu boğaların bulabilirsem tercihim her zaman eski efsane boğalar kendini kanıtlamış ve güvenilirliği %99 senin dediğin oğullarının güvenilirliğini bir araştır
Güvenilirlik yıllar geçtikçe artar

Bu spermaları üreten şirketler her zaman ileriye daha iyisiyle ilerlerler öyleki Waban'ın efsane bir annesi var bunu görmeden geriye takılmak yeniliğe kapalı olmak demektir, ayrıca Wille ve Vanadin son sıralamalarda oldukça geri sıralamaları gördüler ben kendi hayvanlarıma Wille değil Waban kullanacağım ayrıca Wille'nin cücelik gen rahatsızlığını Waban'da görmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: simentalci