Köksal Çİft dingil mi ? Caselli Çift Dingil mi ?

Caselli fabrika edirne uzunköprü bayine yönlendirince işler değişti. İstediğim 5.25 uzunluktaki 70 kapak 30+30 ilaveye 25 bin istediler benim çorludan aldığım 21500 fiyat 4.50 uzunluk 70 kapak 30+30+30 fiyatıymış. Bu römorku edirne bayi elimde var 19 bine bırakırım dedi. Birşeyler olacak ama hadi bakalım hayırlısı. Kısa ve yüksek diye babam istemiyor bu römorkuda. Üç yol var birtek 5metre piyasada onuda kimsede görmedim.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İncelenebilir.GÜRŞAH römorklarının kopyası.

Resimler ve ekler

• 20170526_200022.jpg
    20170526_200022.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 427
  • Beğen
Tepkiler: kirkik ve srtys
Römork boyunun uzun olması piston kaldırma kabiliyetini gereğinden fazla zorlayacağını düşünüyorum.kanaatimce yük boşaltımlarında kısa römork avantajlı olur diye düşünüyorum.ayrıca alçak yapıdaki garajlarda uzun römrklar yine işlevini gerçekleştiremiyor.

• Beğen
Tepkiler: srtys
Römork boyunun uzun olması piston kaldırma kabiliyetini gereğinden fazla zorlayacağını düşünüyorum.kanaatimce yük boşaltımlarında kısa römork avantajlı olur diye düşünüyorum.ayrıca alçak yapıdaki garajlarda uzun römrklar yine işlevini gerçekleştiremiyor.

10 cm kalınlığındaki piston yaklaşık 16 ton kaldırır.20 ton arabaya kum yükleseniz dahi sıkıntı olmaz.Piston kapasiteleri zaten fazla olarak arabaya takılıyor.Römork boyunun uzun olması dönme mesafesini uzattığı için kaldırmayı kolaylaştırır, kısa olması biraz daha fazla yük verir, piston zaten kalın olduğu için sıkıntı olmaz.11 cm kalınlığında piston takılsa kapasite yaklaşık 20 tona çıkar.Piston 3 kademe olursa ve römorku 70 derece dikerse rahatlık olur.

Köksallar güzel römork ekipte sağlam maşallah. Köksallar için iyi bir pazarlık yapmam gerekecek talep çok olduğundan fiyat her gün yükseliyor. büyük ihtimal 4,5 metre uzunluğunda olan kasa tercih edeceğim çünkü 24 25 bin gibi paralar vermek istemiyorum römorka. arkadaşımda 12 tonluk köksal var onunla buğday götürdüm dediğiniz gibi traktör arkasında araba yokmuş gibi gidiyor. Sallama dövme yapmıyor. Caselli kullananlarda memnun büyük ihtimal fiyat belirleyici olacak benim için 20 bin üstü bir rakam vermek istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk

Depolarım yüksek o konuda sıkıntı çekmem ama uzun römork maddi olarak beni zorlayacak.

Ethem bey Köksal 10 tonluk anlaştık çorlu fuarında. Caselliyi babam beğenmedi.pazartesi teslim gününü söyleyecekler sıra var dedi. Hayırlısınla hallettik bu işide

Köksalın önündeydik 2 kişi iskender abim ve ben 2 kişi 10tonluk tandem köksal ile anlaştı onlar siz miydiniz biz romorkun önündeyken siz arka dingili inceliyordunuz.

Lacivert tişörtlü ve gözlüklüyse birisi o bendim 😀😀

Üzerine dikkat etmedim biri genç diğeri 50li yaşlarda 2 kişi vardı heralde sizdiniz başka romork alan yoktur koksaldan bügünlük. Biz yetkili ile konuşurken siz gelip tamamdir anlaştık dediniz el sıktınız bizde 2kişi köksal romorklarini inceliyorduk hayırlı olsun güzel tercih ordaki yetkili kişi sizden için bu arkadaşlarda gezdi fuarı gene geldiler koksala dedi gerçekten kalite köksal daydı doğru tercih.

• Beğen
Tepkiler: srtys