5625 tahmin

Traktörün arka yağı rekor patlamasından dolayı tarlada komple boşaldı stop etmesem dahada boşalıyordu bizde stoplu vaziyette eve çekerek götürmek istedik 2 kilometre felan gittik şanzumandan biraz dişli sesi geldi hemen durduk arkadaki şanzıman seviye çubuğundan duman geliyordu ustayı aradım yağsız olduğu için maşonların dişlilere sürtünmasinden olmuştur dedi bizde yağ getirdik çekerek eve götürdük yağ olunca sorun yapmadı benim merakım sizce biyere zarar vermişmidir. Traktör john deere 5625 2009 modeldir

Geçen yıl arka kepçeyle kum yüklerken kepçe hortumu patladı ama çok kaçırmıyodu bende işi bitireyim diye devam ettim bi müddet sonra yağ çubuğunun takılı olduğu borudan duman çıkmaya başladı. Servisi aradım hemen yağını tamamla devam et dedi 1 yılı geçmiştir bişey olmadı. Dişli sesi duymadıydım ben. Korkma bişey olmaz... benimki de jd 5065( HİNT MALI OLANDAN :))

• Beğen
Tepkiler: Beysam
Geçen yıl arka kepçeyle kum yüklerken kepçe hortumu patladı ama çok kaçırmıyodu bende işi bitireyim diye devam ettim bi müddet sonra yağ çubuğunun takılı olduğu borudan duman çıkmaya başladı. Servisi aradım hemen yağını tamamla devam et dedi 1 yılı geçmiştir bişey olmadı. Dişli sesi duymadıydım ben. Korkma bişey olmaz... benimki de jd 5065( HİNT MALI OLANDAN :))

Teşekkür ederim hemen hemen aynı sorun başına gelmiş inşallah sorun olmaz az sonra değiştircem rekoru test edecem durum malûmatı veririm :)