NEW HOLLAND CAN BUS TERMINAL SİSTEM KULLANIMI...!!!

Merhaba forum ahalisi.
Dilim döndüğünce aktarmaya çalıştım.
Öneri ve soruları ekleme yaparak yorumlayabiliriz.
Herkese bol bereketli sezonlar diliyorum.

https://youtu.be/dA-9W9NBtFs

[video=youtube;dA-9W9NBtFs]https://www.youtube.com/watch?v=dA-9W9NBtFs[/video]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ağzına sağlık ömer abi gayet açıklayıcı olmuş yararlı bilgiler için teşekkürler

Rica ederm kardesm

Paylaşım için teşekkürler Ömer. Emeğine sağlık. Benzer traktörü olanlar için faydalı olacaktır....
Eyvallah abi. Kac zamandır diyodm bi anlatım videosu çekeyim diye bugüne nasipmiş artık.

Birde 3 tane video oldu konuda ben video tag'ının icine linki yapıstırmıstım önizleme görelim diye sonra baktım normal tarayıcıda bomboş görünüyo birde normal link attım artık 😂
Senin editin her platform için uygunsa öncekileri kaldırabilirsin abi hem kalabalık etmesin hem de kafa karıştırmasın.

Paylaşım için teşekkürler.
Traktörler toprak işlemlerinde ortalama %10 patinajla çalışır.Ekipman genişliği 170 cm ise 150 cm,300 cm ise 270 cm girilmesi iyi olacaktır.

Rica ederim. Aynen öyle katılıyorum. Birde zamanla eskiyen lastiklerden dolayı çap düşmesi sonucu km bilgisini de fazla okudugu icin bunu da ekipman genişliğinden giderebiliyoruz.

Harika bir paylaşım teşekkür ederim

Rica ederim. Kolay gelsin.

Eline Sağlık kanka çok güzel anlatmışsın ben bu kadar teferruatlı olduğunu bilmiyordum senin makinanın baya bir özellik varmış[emoji106]bende bizim makina hakkında biraz bişey çektim yayınlayamadım hala[emoji4]
Eyvallah kanka teferruat var tabi her traktörün vardır teferruatı. bunları kullanmak lazım. Bende ne zamandır yayınlasam diyodm kısmet bugüne oldu artık 😊

Rica ederim. Aynen öyle katılıyorum. Birde zamanla eskiyen lastiklerden dolayı çap düşmesi sonucu km bilgisini de fazla okudugu icin bunu da ekipman genişliğinden giderebiliyoruz.

Rica ederim. Kolay gelsin.

Eline sağlık kardeşim güzel paylaşım lakin bu ekipman genişliği ile oynadığımız zaman ne gibi bir fark veya avantaj sağlıyoruz acaba deutzlardada böyle bi özellik varmıdır

Eline sağlık kardeşim güzel paylaşım lakin bu ekipman genişliği ile oynadığımız zaman ne gibi bir fark veya avantaj sağlıyoruz acaba deutzlardada böyle bi özellik varmıdır

Rica ederm. Ekipman genisliği ile alan hesabı yapıyoruz. Olabilir tabi bilmiyorum deutz'ları.

Eline sağlık ömer yine çok güzel ve faydalı bir video olmuş.

Eyvallah Buğra 😊

Benim 4709 traktörle aynı sistem sadece ekran be tuşlar farklıymış
Güzel anlatım tebrikler
Fakat bişi danışabilirmiyim bu calibrasyonu nasıl yapıyoruz sıfırlamak istiyorum da bende değişti hız göstergesi fazla gösteriyor şuan

Güzel video olmus ömer faruk koç kardeşim anlatım faydalı bilgiler vermiş senin gibi bilgili kişiler olması sevindirici

Rica ederim saolasın.

Benim 4709 traktörle aynı sistem sadece ekran be tuşlar farklıymış
Güzel anlatım tebrikler
Fakat bişi danışabilirmiyim bu calibrasyonu nasıl yapıyoruz sıfırlamak istiyorum da bende değişti hız göstergesi fazla gösteriyor şuan
Teşekkürler Saolun. MF lerin sistemlerini bilmiyorum bakmak lazım.

Ağzına sağlık Ömer gayet güzel ve faydalı bir anlatım olmuş.

Saolasın Ercan abi