İlaç pompası

IMG_0395.JPG15 metre kanat genişliği manuel açılır ilaç pompası almayı düşünüyorum. Fiyat - kalite- işlevsellik- sağlamlık açısından bi karşılaştırma yapacak olsanız hangi pompayı tercih edersiniz? Tavsiyelerinizin güncel fiyat bilgisini paylaşırsanız çok magbule geçer arkadaşlar. Değerli görüşlerinizi öğrenebilir miyim ?

Ekli dosyayı görüntüle 2221615 metre kanat genişliği manuel açılır ilaç pompası almayı düşünüyorum. Fiyat - kalite- işlevsellik- sağlamlık açısından bi karşılaştırma yapacak olsanız hangi pompayı tercih edersiniz? Tavsiyelerinizin güncel fiyat bilgisini paylaşırsanız çok magbule geçer arkadaşlar. Değerli görüşlerinizi öğrenebilir miyim ?
Kaç litrelik isterdiniz? +bütçe nedir?

Tabiki ÖNALLAR Made ın konya.yerli malı bol yedek parça hızlı servis ağı satıştan sonra müşteri memnuniyeti odaklı.Çevreci.uygun fiyat.yerli AMOZONE. Kesinlikle ÖNALLAR.

Hocam trakya uzunköprü bölgesinde çiftçilik yapmaktayım. ServiS ve parça olarak burgaz kadar başarılı değil diye düşünüyorum. Tavsiye edeceğiniz bi yer varsa burgaz veya babaeskiden bakabilirim. Öztürk tarıma bakmıştım babaeskide ama orda üntar var. O da konya yapısıymış. Şasesi parlayana benziyor. Çok kulanan görmediğim için üntara güvenemedim.