TrakKulüp 10. Geleneksel Buluşması

Uzak Yakın Demeden Katılan Tüm Üyelere Başta Mustafa Abiye Ve Organizasyon da Emeği Geçen Tüm Herkese Teşekkür Ederim Herkesle Konuşamadık Konuşamadığımız Arkadaş lar Kusura Bakmasınlar Ayrıca Dün Akşam Bizi Türküleriyle Neşelendiren Yusuf Tüylüoğlu Abime Ayrıca Teşekkür Ederim Nice 10. Trakkulüp Buluşmalarında Buluşmak Dileğiyle...

Başta baskanımız Mustafa ve sponsor olan Erkunt Traktör ve organizasyonda emegi gecen gizli kahramanlara bize eşlik eden Bereket tv'ye katılan katılamayan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz güzel bi organizasyon oldu [emoji4]
Yusuf abimiz neşe kaynağımız bize türkü şöleni yaşattı degisiklik oldu velhasıl herşey harikaydı darısı 11. Kongreye inşallah [emoji4]
Herkese hayırlı işler

Her geçen sene üzerine koyarak ve daha iyiye giderek devam eden bir organizasyon süreci oldu. Değerli kurucumuz Mustafa , sponsorumuz Erkunt traktör , medya sponsorumuz Bereket Tv ailesi , bizlere konukseverliklerini gösteren Ankaralı dostlarımız , bu organizasyona katılan tüm arkadaşlarımız ve tüm emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Bir dahaki organizasyonumuzda görüşmek üzere

şimdide orada tanıştıklarımın niceleri hatırlamaya uğraşıyom benim açımdan çok güzel oldu hani konferans gibi kısımlar değilde üyelerle tanışmak kimlerle yazışıyoz bilmek çok iyi oldu.

İlham bn gelemedim ama unutma buyuk bir aileyiz hep beraber olmalıyız bu arada Mustafa By e bn de teşekkür ederim

icon_url-89954.png

Sevgili Trakkulüp üyeleri abilerim ve kardeşlerim, dün Büyük ailemiz Trakkulüp sitemizin 10. Türkiye buluşmasını hep birlikte gerçekleştirdik.

Başta böyle özel ve güzel siteyi bize ve ülkemiz çiftçisine kazandıran Mustafa beye,

Bizi medyada temsil eden hemen hemen her organizasyonda bizimle olan sesimizi duyuran Bereket Tv ailesine,

Bu güzel aileye tekrar sponsor olan otel vs organizasyonu ayarlayan Erkunt yetkililerine ve Erkunt Traktör yönetim kurulu bşk. Zeynep hanıma,

Uzak yakın demeden bu buluşmaya katılan tüm üyelerimize, ev sahibi Ankara'lı arkadaşlara akşam bizi sazı ile bizleri coşturan Yusuf emmime huzurlarınızda teşekkür ederim...

İnşallah hep birlikte daha güzel şeyler başaracağız.

Saygılarımla...

Allah'a emanet olun.

Selamın Aleykum Abilerim Kardeşlerim Trakkulupte 10 yıllik bi geçmisim var ilk 100 un icindeyim fazla aktif olamasamda elomden geldigi kadar giriyorum yillardirda bulusmalara katilmak istemistim bu yil kismet oldu çok ta guzel oldu emegi gecen herkese çok teşekkur ederim yillardir sosyal medya uzerinden konustugum abilerim ve kardeslerimle yuz yuze tanismis olduk ben çok memnun oldum insallah birdahaki bulusmalara da katilmaya calisacagim Hakkinizi helal edin Hayirli akşamlar ....

Başta site yöneticimiz Mustafa olmak üzere organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca sponsorumuz olan Erkunt Traktöre de ayrıca teşekkürü bir borç biliriz. Kendileri sağolsunlar bizi her organizasyonumuz da ellerinden geldiğince destekliyorlar. Diğer firmaların aksine Erkunt gerçekten çiftçinin dostu. Her zaman arkamızda duruyor ve etkileşim hâlindeyiz. Ayrıca her organizasyonumuz da tarım kanallarının öncüsü olarak yanımızda yer alan Bereket TV' ye de teşekkürlerimi buradan sunuyorum. Bizi hiç düşünmeden her organizasyonda medya sponsoru gibi kayıtsız şartsız destekledikleri için çok mutluyuz. İnşallah iş birliklerimiz artarak devam eder. Organizasyonda belki tam anlamıyla tanışıp, kaynaşamadığımız arkadaşlar olmuş olabilir. Onlarda kusura bakmasınlar. Kalabalıkta bazen görüşemediğimiz arkadaşlar oluyor. Yeni arkadaşlarımız da tanışmaktan çekinmesinler. Ortak bir nokta da buluştuğumuz için tanışıp, kaynaşmamız çok çabuk ve kolay oluyor. O yüzden tüm üyelerimizin sitede aktif olmalarını ve bundan sonra ki organizasyonlarda da yanımızda olmalarını tavsiye ediyorum. İnşallah bu sıcak ve samimi ortamı daha da geliştirip daha iyi noktalara getiririz. Herkese tekrardan teşekkürler...

Umarım herkes sağ salim evine ulaşmıştır. Bildiğim kadarıyla Yusuf abi en uzak yerden geldi ve henüz yolda, ona da hayırlı yolculuklar diliyorum.

Uzak veya yakın demeden buluşmamıza gelen, bize değerli olduğumuzu, aile olduğumuz gösteren her üyemize teşekkürler. Biliyoruz ki uçakla da gelsen, özel arabayla da gelsen, hızlı trenle de gelsen, uzak da olsa, yakın da olsa yolculuk meşakkat demektir. Yolculuk yapıp gelenler bu zorluğa rağmen aramızda oldular. Ankara'da bulunanlar ise ağırladılar, gelenlere yardımcı oldular, otogardan getirdiler, otogara götürdüler, gezdirdiler, sıcaklık gösterdiler. Hasılı herkes bir şey yaptı. Sağolun varolun.

TrakKulüp'ün 10. Buluşmasını, 10. yaşımıza ve 10. buluşmamıza yakışır şekilde Ankara Büyükhanlı Park Hotel'de gerçekleştirdik. Çok şükür her sene bir öncekinden daha güzel ve farklı bir şekilde buluşmalarımız yapıyoruz. 10 kişiyle başladığımız buluşmalar 150 kişilere ulaştı. AVM'lerde başladığımız buluşmalar toplantı salonlarında gerçekleşmeye başladı. Sadece muhabbetle geçen buluşmalar bilgilendirme ve geliştirme toplantılarına dönüştü. Günü birlik koşuşturma ve yorgunlukla geçen buluşmalar konaklamalı olmaya başladı. Monoton geçen buluşmalar eğlenceye dönüştü. Son cümlenin işte kanıtı. :)

90e5edce2f67565861aa31b32c91ea1f.jpg

69d5b266cd39c7c5d5b9ca42a3f0b33a.jpg

Daha önce diyordum "gelmeyenler kaybetti" ama bu sefer diyorum ki "gelmeyenler çok çok şey kaybetti". Daha önceki buluşmalara gelip bu buluşmaya gelmeyenler ise aradı farkı hayal edemez. Bundan sonra inşallah buluşmalarımız bu minvalde devam edecektir.

Ancak bir farkla. Buluşmada bunu üyelerimizle de konuştuk. Bundan sonra geleneksel buluşmalarımıza üyelerimiz isim yazdırmayacak, biz davet edeceğiz ve en güzel şekilde ağırlayacağız. Sitemizde aktif olanlar, paylaşım yapanlar, bu zamana kadar buluşmalarımıza katılanlar ve bizleri yalnız bırakmayanlar buluşmalarımızın doğal davetlileridir. Bir sonraki buluşmamıza yaklaşık bir sene var olduğunu düşünürsek bu bilgiyi önce vermek uygun olacaktır.

Son olarak buluşmamızda bizleri destekleyen sponsorumuz Erkunt Traktör'e, buluşmamıza katılarak üyelerimizi bilgilendiren ve her türlü soruya samimi bir şekilde cevap veren Erkunt'un değerli müdürleri Sayın Yalçın SERTEL ve Sayın Yiğit KOSOVA'ya teşekkür ediyorum. 7. Buluşmamızdan itibaren bizi yalnız bırakmayan ve buluşmalarımızı farklı bir formata dönüştüren, desteğini esirgemeyen Bereket TV'ye ve ekibine de aynı şekilde teşekkürler.

Daha güzel buluşmalarda ve ortamlarda buluşmak dileğiyle. 10 yılımız kutlu olsun.

ddd.jpg