Yeni pulluk

Arkadaslar ızgara kulak pulluk almayi dusunuyor bizim bi arkadas, buraya konu acmami istedi, hangi marka tercih edilmeli ve neden,,
ünlü düsünüyor kendisi, artilari eksileri nelerdir kullanan varsa dusuncelerinizi buraya yazarsaniz memnun kalacagiz

Arkadaslar ızgara kulak pulluk almayi dusunuyor bizim bi arkadas, buraya konu acmami istedi, hangi marka tercih edilmeli ve neden,,
ünlü düsünüyor kendisi, artilari eksileri nelerdir kullanan varsa dusuncelerinizi buraya yazarsaniz memnun kalacagiz
Biz önce soklu aydın kullanır dık sonra yaylı ünlü aldık eksik birşey göremedim ben memnunum ama benimki ızgara kulak değil

• Beğen
Tepkiler: kertici
Izgara pulluk çeltik tarımında kullanılıyor bildiğim amacın ne olduğunu bilmiyorum ama otomatik pullukta benim önerim turan markadır diğer markaların hepsinden daha hafif ve kullanışlıdır ister ızgara ister normal kulak ben iki senedir kullanıyorum

Izgara pulluk çeltik tarımında kullanılıyor bildiğim amacın ne olduğunu bilmiyorum ama otomatik pullukta benim önerim turan markadır diğer markaların hepsinden daha hafif ve kullanışlıdır ister ızgara ister normal kulak ben iki senedir kullanıyorum
Kızıl toprakta felan tablalara toprak yapismiyo diye biliyom baska ne gibi bi amacı var gercektn bende bilmiyom

Lameli ızgara kulak ayna manisadaki ünlü pulluk fabrikasından almıştım ben .
Benim aldığımda 14 inçden küçük yoktu yani en ufak ayna 14 inçden başlıyor.
Lameli kulağın en büyük özelliği ağır tavda dahi diger aynalar gibi camur tutmuyor ,bir diger özelliğide kesek kaldırmıyor .
Ben alalı baya oldu 5 tanesini 450 tl ye almıştım şuan fiyat ne bilgim yok.

Lameli ızgara kulak ayna manisadaki ünlü pulluk fabrikasından almıştım ben .
Benim aldığımda 14 inçden küçük yoktu yani en ufak ayna 14 inçden başlıyor.
Lameli kulağın en büyük özelliği ağır tavda dahi diger aynalar gibi camur tutmuyor ,bir diger özelliğide kesek kaldırmıyor .
Ben alalı baya oldu 5 tanesini 450 tl ye almıştım şuan fiyat ne bilgim yok.

Fiyat alacagımız bir yer varmı internete fiyat yazmıyor

Böyle bişey diyorsun sanırım.Bu eskisehir bayisi resimi buyut orada numaralari var

Resimler ve ekler

• Screenshot_2018-01-21-07-52-51.png
    Screenshot_2018-01-21-07-52-51.png
    4 MB · Görüntüleme: 294
  • Screenshot_2018-01-21-07-53-11.png
    Screenshot_2018-01-21-07-53-11.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 290
  • Beğen
Tepkiler: kertici