MAZOT GÜBRE DESTEĞİ ÖDEMELERİ BAŞLIYOR!

23.04.2009
14,010
24,019
35
Bilecik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde "Çiftçilerimiz Milletin Evinde Cumhurbaşkanımız ile Buluşuyor" programında 2017 yılı Mazot Gübre Desteği ödemelerinin 23 Şubat Cuma günü saat 18:00 itibari ile üreticilerin hesaplarına yatırılmaya başlanacağını bildirdi.

TC kimlik numarası son hanesine göre yapılacak ödemelerde son hanesi 0 ve 2 olan üreticilerin ödemeleri 23 Şubat Cuma günü yapılacakken, 4-6 olanların 2 Mart Cuma, 8 olanların ise 9 Mart Cuma günü saat 18:00’den sonra yapılacak. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ödemelerin illerden gelen icmal listesi sırasına göre yapılacağını belirtirken, ödeme yapılacak illerin listesi henüz açıklanmadı.

• Beğen
Tepkiler: fatihs60
Şimdi haber sitelerinde yine söyledi ama %50 mazot desteği diye
Bu işte bi gariplik yada kelime oyunu yoksa 23 şubatta ödenecek olan mazot gübre değil daha önceden söylenen %50 bizden işi
Abicim en az 8 10 haber sitesinde mazot gubre destegi odemesi olarak geciyo yukaridaki yazili haberdede mazot gubre diye geciyo az once haberde %50 mazot destegini tarim kredi araciligi ile vercez dedi haberde bende bugun yarin mazot alcaktim haberi duyunca 1 hafta erteledim

Abicim en az 8 10 haber sitesinde mazot gubre destegi odemesi olarak geciyo yukaridaki yazili haberdede mazot gubre diye geciyo az once haberde %50 mazot destegini tarim kredi araciligi ile vercez dedi haberde bende bugun yarin mazot alcaktim haberi duyunca 1 hafta erteledim
Valla bilader bi gariplik var bu işte bekleyip görecez cumaya ne kaldı, diğer türlü %50 ödemede tkk aracılığıyla olursa daha iyi olur bence esas ekip biçenin işine gelir bu durum.