Yaprak gübrelemesinden sonra yağmur

Bende attim sali gunu aksam asker yolu gozler gibi camdan yagmur bekliyorum :D IMG-20180223-WA0000.jpg

Gubretasin ürettiği beyaz incide yavaş salınımlı gubreymis. Tarim koparatifte normal üreyi 20 kg atıyorsan bu gübreyi 10 kg atacaksın dediler bilen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

Tamamiyla yalan. Yavas salinimli olan Super Beyaz Inci diye gecer. Normal granul beyaz inci ya da beyaz inci dedikleri daha kolay atilsin diye biraz daha irisi normal urenin.

Tamamiyla yalan. Yavas salinimli olan Super Beyaz Inci diye gecer. Normal granul beyaz inci ya da beyaz inci dedikleri daha kolay atilsin diye biraz daha irisi normal urenin.
Pardon yanlış oldu süper İnci biz bu gübreyi ilk defa kullanacağız Bu gübre hakkında bilginiz var mı verimi nasıl bir etkisi oluyor yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Sanırım benim gübrem elimde kalacak. Bugün tarlaya giremem yağmur yağmazsa yarın girilir ama yarın için de yağış tahmini var. Neyse artık yaprak gübrelerinin ağzı kapalı artık olmazsa seneye kullanırız.

Yapraktan gübre uygulamasını dün gece saat 22:30 gibi bitirdim. Bu sabah saat 10:00'da yağmur başladı,yıkanma olur mu?

Yayıcı yapıştırıcı ihtiva eden ürünler ise veya ayrıca kullandıysanız zarar olmaz. Fakat gece atımı sırasında yapraklar üzerinde çiğ vb varsa tam yaprağa yapışmadıysa bence esas sıkıntı bu olur

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci96