Ciguli Ayçiçek Sapı Kıyma ve Türk Fiat 80-66 Dt

Ynt: Ciguli Ayçiçek Sapı Kıyma ve Türk Fiat 80-66 Dt

bişi sorcam meriç diyorsun ki 2 kere goble çekiyom onun yerine tam çapraz ver lastikleri havada bırak 1 kere çek daha sonrada bir tırmık olsun bitsin biz böyle yapıyoruz vede sap falan kalmıyor.ciguli yapınca ben malkaralıların tarlada gördüm saplar 5-10 cm arası oluo ama ekerkende güçlük çıkarmaz mı toprak arasına girer tam buğday tutunamaz bence

doganbey1 link=topic=1233.msg65511#msg65511 date=1218623897' Alıntı:
bişi sorcam meriç diyorsun ki 2 kere goble çekiyom onun yerine tam çapraz ver lastikleri havada bırak 1 kere çek daha sonrada bir tırmık olsun bitsin biz böyle yapıyoruz vede sap falan kalmıyor.ciguli yapınca ben malkaralıların tarlada gördüm saplar 5-10 cm arası oluo ama ekerkende güçlük çıkarmaz mı toprak arasına girer tam buğday tutunamaz bence

Valla bizim için ciguli çok büyük rahatlık bir sefer çekiyoz deidğin gibi 10cm falan kalıyo ama bi goble çektimi hiç bişi kalmıyo tarlada gömülüyo saplar..

valla bizim saplar bilek kalınlığında steyrla bi giriyoruz 18 li 60cm lik taslarla tam çapra bide lastikler havada allah be hem kıyılıo sorada bi tırmık tamam bitti