New Holland 80 66 td 90

P.satıl düzeltildi 2015 ve üstü tdd lerde arıza eskisi gibi yapmıyor

Mahmut abi bugün sana daha önce bahsettiğim 2015 TD75 i olan komşumla konuştum. Arızadan bezmiş adam. Şimdide motorun içinden arıza vermiş. Shuttle bozulmuştu zaten, havalı mibzerde kuyruk mili dağıttı , şanzımandan 5bin liralık arıza çıkarmıştı. Hidroliği yaptırdı. Hidrolik hala bozuk , kendi kendine indiriyor. Zamanında ne heveslerle bayiye bilmem kaç kere gittiğini hatırlıyorumda boşunaymış... Yakında avrupa alacak gibi.

Image1541349623.868173.jpgImage1541349646.252816.jpg

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Bence td yerine avrupa bak balya için t4030 t5050 yada tn75da serilerine bak hem klimalı hem avrupa ıllaki td olacaksa bence klima taktir sonuçta satarken de klimalı olarak satacaksın fiyatı da ona göre yüksek olur

Çok isabetli tavsiyelerden birini yapmişsınız teşekkürler
Bu üçgende bende düşündüm mantıklı ama işin içinde ciddi düşününce çıkamadım
1 Avrupa elbette iyi ama oda bi şekilde arızalanacak parça tedariği anlayan usta elektırınik akşamdan anlayan bizim beldede beni zorlar diye düşündüm ve ikinci eli zayıf desem yeridir

Tn 75 güzel 3 silindir olduğundan dolayı 8066 nın ekipmanlarını çekmekte zorlanır kanısı ağır bastı

T 5040 düşündü 4500 ss ilk motoru ve 4500 kg gibi bi ağırlığa sahip yakıtı düşündürüyor

T4030 3200 ss lik 4 silindirli iveko f5 c motora sahip tam idaal gözüküyor
Fakat aynı motora sahip olan case c75 e eksen kayıyor piyasası daha iyi gibi onunda bizim bölgede servis ve bayi yedek parça yok yine başa dönüyorum t4030 a ozanda diyorum bunu ikinci eli 8066 dan ucuz niyeki diyor insan vs vs

Çok isabetli tavsiyelerden birini yapmişsınız teşekkürler
Bu üçgende bende düşündüm mantıklı ama işin içinde ciddi düşününce çıkamadım
1 Avrupa elbette iyi ama oda bi şekilde arızalanacak parça tedariği anlayan usta elektırınik akşamdan anlayan bizim beldede beni zorlar diye düşündüm ve ikinci eli zayıf desem yeridir

Tn 75 güzel 3 silindir olduğundan dolayı 8066 nın ekipmanlarını çekmekte zorlanır kanısı ağır bastı

T 5040 düşündü 4500 ss ilk motoru ve 4500 kg gibi bi ağırlığa sahip yakıtı düşündürüyor

T4030 3200 ss lik 4 silindirli iveko f5 c motora sahip tam idaal gözüküyor
Fakat aynı motora sahip olan case c75 e eksen kayıyor piyasası daha iyi gibi onunda bizim bölgede servis ve bayi yedek parça yok yine başa dönüyorum t4030 a ozanda diyorum bunu ikinci eli 8066 dan ucuz niyeki diyor insan vs vs

Evet abi haklisin ben td alacağına avrupa al yada 80 66 ya devam et dedim ithallerin kıymeti bilinmiyor o yüzden fiyat uygun yoksa bana göre 80 66 dan da üstün.tn75ler 3 piston fakat 300 nm tork var ve 4 tekerde de fren var yani 80 66 dan daha torklu ve iveco motor 4030 lar tn ile aynı kasa tek fark 4 piston ve power shuttle var o da iveco.case cx75c de güzel bir seçenek fakat fiyat olarak yeni model olduğu için daha pahali olabilir.bu arada kendim de tn75da kullanicisiyim

• Beğen
Tepkiler: muhammed85