2006 tc 56 Iraklilara hayirli olsun

2006 model tc makinemizi pesin para irak a sattik. Turkiye deki tc leri topladilar hep. Nedeni ise comon rail motor olmamasi mazotlari iyi rafine edilmemis oldugu icin allah var bizim makine temizdi bu modelde daha temizini gormedim adamlar gorunce sanki sifir bicer aliyomus gibi sevindi hayirlisi olsun

2006 model tc makinemizi pesin para irak a sattik. Turkiye deki tc leri topladilar hep. Nedeni ise comon rail motor olmamasi mazotlari iyi rafine edilmemis oldugu icin allah var bizim makine temizdi bu modelde daha temizini gormedim adamlar gorunce sanki sifir bicer aliyomus gibi sevindi hayirlisi olsun
Hayırlı olsun ...
Fiyat nedir ?yeni makina almayı düşünüyormusunuz ...

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci50
Hayırlı olsun, yakın zamanda bizim yan köydende almış yabancı uyruklu birileri, belkide aynı adamlardır.

Hayırlı olsun, yakın zamanda bizim yan köydende almış yabancı uyruklu birileri, belkide aynı adamlardır.

Hayırlı olsun.
Bakımlı makine iyi makinedir.Emisyon konularını anlatmıştık, kişilerin kendi tercihidir, bunların bakım maliyetlerini de biz taşıyacağız.Elek boyu kısa, elek şekli temiz,otsuz araziye uygun, hidromotor veya motor gücü düşük, el gazı kullanılamayan biçerler var ama soru soran yok, konuda açan yok, ne yapayım.

Hayırlı olsun.
Bakımlı makine iyi makinedir.Emisyon konularını anlatmıştık, kişilerin kendi tercihidir, bunların bakım maliyetlerini de biz taşıyacağız.Elek boyu kısa, elek şekli temiz,otsuz araziye uygun, hidromotor veya motor gücü düşük, el gazı kullanılamayan biçerler var ama soru soran yok, konuda açan yok, ne yapayım.

El gazı kullanmadan nasıl olacak hocam ayak kızıyla mı
Hidro motor gücünün düşük olmasının faydaları neler

El gazı kullanmadan nasıl olacak hocam ayak kızıyla mı
Hidro motor gücünün düşük olmasının faydaları neler

Yeni makinelerde zaten el gazi olayi yok hidrosat kolunu yitince gazi otomatik veriyo ve bir dugme var ona basinca devirli gazda duruyo tarlada calismak icin yada yol konumunda gitmek icin. The hoca'nin bahsettigi konu tc 56 larda tork kucuktur 5070 ve 5.80 lere gore makine yenilendikce bazi seyler degisiyo elek boylari konumlari gibi ama eski saglamlik kalmiyo tabi. Bu arabalardada gecerli eski passat ve yeni passat gibi