BU TRAKTÖR ALINIR MI

https://www.sahibinden.com/ilan/is-...-6115-mc-4-wd-kabinli-klimali-651485492/detay
Bir de bu var bütçemin yeteceği
Jd hastasıyım bu 115 hp, tr6 112 hp
Tr6 500 kg kadar daha ağır
Jd Tr6 kadar performans gösterir mi kestiremiyorum aslında
Konfor açısından ikisininde birbirinden fazlası eksiği yok
Jd içine daha az ses alabilir diye düşünüyorum
Siz ne düşünürsünüz sizce hangisi

Kesinlikle jd bikere sanziman sase kalite hepimiz kabul edelmki yerli olan tr de diger seriler gbi ariza oldugunu duyuyoruz mc ben hic duymadim

www.sahibinden.com/ilan/is-makinele...6-model-sifir-gibi-460-saatte-647501358/detay
Bu traktör 4 parça toplam 400 dekar tamamı sulu tarla için büyük mü olur arkadaşlar
Ben sadece 400 dönüm pancar ekiyorum aklımın ucundan bile geçiremiyorum ne yaptın abi yav hoplatır bile sulu tarım yapacaksanız iki traktör kesin şart biri 60-70hp arası diğeri 100 yeterli çünkü büyük traktör ile her şeye uymuyor

Ben sadece 400 dönüm pancar ekiyorum aklımın ucundan bile geçiremiyorum ne yaptın abi yav hoplatır bile sulu tarım yapacaksanız iki traktör kesin şart biri 60-70hp arası diğeri 100 yeterli çünkü büyük traktör ile her şeye uymuyor

Nasıl geçiremiyorsunuz şaşırdım doğrusu
Bir de 60-70 beygir traktöre ben karşıyım
2. traktör çapayı gübre serpmeyide halledecek
Arkasına taktığın pulluğuda

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci32
Nasıl geçiremiyorsunuz şaşırdım doğrusu
Bir de 60-70 beygir traktöre ben karşıyım
2. traktör çapayı gübre serpmeyide halledecek
Arkasına taktığın pulluğuda
Biz tarlayı sadece süresiz büyük traktör ile pancarda gel git avare işler çok onun için 60 70 şart fazlası yakıt israfı büyük de ağır işte şart karar senin ben olsam yerinde böyle yapardım ne olacak jd olunca verim daha mı fazla olacak yok birde Avrupa tabi konfor başka
2. Traktör 70 hp capayi gübreyi halleder zaten

Biz tarlayı sadece süresiz büyük traktör ile pancarda gel git avare işler çok onun için 60 70 şart fazlası yakıt israfı büyük de ağır işte şart karar senin ben olsam yerinde böyle yapardım ne olacak jd olunca verim daha mı fazla olacak yok birde Avrupa tabi konfor başka
2. Traktör 70 hp capayi gübreyi halleder zaten
Biri 63 biri 50 hp ikiside aynı çapa geçen sene köyde pancar ekimi çoğalınca 1500 dönüm köydeki bütün pancarları lastik ebatları uyduğu için bunlar capaladi
Kimsenin traktör uymuyor lastik değiştirmek ayarlamak zorunda idi bu sene herkes çaresine baktı ama IMG_20180525_103602.jpgIMG_20180606_154125.jpg

[video=youtube;bqiV4CuRmxw]https://www.youtube.com/watch?v=bqiV4CuRmxw[/video]

Arada çekiyor, ilaçta atıyor.:confused:
Evet mantıklı ama zamana ülkemiz şartlarında daha gelmemize çok var ben bunu alıp köye getirsem bunun parçasını nerede bulacan bunu sattsan kim alır aynı sistemi benim traktörün arkasına 10 bin TL'ye duzerim hepsinide rahat elden çıkarırım

www.sahibinden.com/ilan/is-makinele...6-model-sifir-gibi-460-saatte-647501358/detay
Bu traktör 4 parça toplam 400 dekar tamamı sulu tarla için büyük mü olur arkadaşlar

Traktörü hangi işler kullanacaksınız tam bilmiyorum ancak eğer bir arızası yoksa fiyatı uygun görünüyor. Sıfırının liste fiyatı 394.000 TL.
180-190 bin TL' ye sıfır 110 bg yerli traktör almaktansa biraz daha verip NH TR6.120 almak bana göre çok daha iyi bir seçenek.