100 ps'lik en iyi traktörler hangileri?

Ynt: 100 ps'lik en iyi traktörler hangileri?

berat.yzn link=topic=68816.msg789904#msg789904 date=1383326127' Alıntı:
marka konusunda bir şey diyemem ama bizim kullanıcımız için fazla zamazingo olayına katılıyorum Fetullah abi ne kadar karmaşık o kadar arıza malesef. ama mf nın tadı başkadır ve o kadar karmaşık değil adı yeter kalıtesi yeter abi. ama ls için aynısı söylenebilir mı bilmiyorum hakkında bilgım yok case nh karşılaştırmasında da nh nın yeni bluemaster lar çok hoş case de de shutle vs var konfor iyi...
Mf lere söyleyecek söz yok tabi sağlamda olabilir ayrıca ama alırken cep yakıyor.
5445 140 bin gibi bir para yapıyor.
Aynı hp ye sahip yerliyle aralarında 40 bin gibi devasa bir rakam var.
Ayrıca Nh nin bluemaster da ne varsa Case nin jx pro serisinde fazlası bile var.Mesela bir örnek michelin lastik gibi...

Ynt: 100 ps'lik en iyi traktörler hangileri?

fetullah aksu link=topic=68816.msg789911#msg789911 date=1383327230' Alıntı:
Mf lere söyleyecek söz yok tabi sağlamda olabilir ayrıca ama alırken cep yakıyor.
5445 140 bin gibi bir para yapıyor.
Aynı hp ye sahip yerliyle aralarında 40 bin gibi devasa bir rakam var.
Ayrıca Nh nin bluemaster da ne varsa Case nin jx pro serisinde fazlası bile var.Mesela bir örnek michelin lastik gibi...
doğru abi haklısın 40 bin 50 bin gibi ikinci bi traktör fiyatı fark var ama yağına suyuna bak anahtar değmeden 15 sene kafan rahat binersin. nh case konusunda ikinci elde çok fazla nh var case yok o kadar çok ama bana sorsan bende case derim çok ayrıntılı bı bilgimde yok ama case bi adım önde sankı o klasmanda.