19 lu aysan sorunsuz

İhtiyaç fazlası sorunsuz aysanımı satıyorum.
Edirne Merkezdedir. ödemede yardımcı olunur. Fiyat:2700 liradır
IMG_6515.JPG
IMG_6514.JPG
IMG_6518.JPG

Eksi tarıma uğra arada abi :)
Oraya arada uğruyorum da mahmut kardeşim aysanlarin hep sifirlari ver.ikinci el aysan rastgelmiyor..sifirina da en düşügu 10 liradan başlıyor. Aklında olsun sizin otaraflarda da satlik s bacak aysan görürsen haber ver..yayli çapa tipi var genelde bu çevrede biliyorsun aysan tipi bulmak zor biraz

Oraya arada uğruyorum da mahmut kardeşim aysanlarin hep sifirlari ver.ikinci el aysan rastgelmiyor..sifirina da en düşügu 10 liradan başlıyor. Aklında olsun sizin otaraflarda da satlik s bacak aysan görürsen haber ver..yayli çapa tipi var genelde bu çevrede biliyorsun aysan tipi bulmak zor biraz

Ambara sormak lazım nakliye uygun olursa size uygun fiyata gelebilir

Aysan bizim civarda bulunmaz abi herkes kültivatör alıyor ama görürsem haber ederim

• Beğen
Tepkiler: MASAY ve murat1919
Köyde kullanan yok deneyelim bakalım [emoji846] eğer beğenirsem kültüvatoru (kazayağı)satacağım.

Edirne'den Ankara'ya nakliyede yardımcı olacak varmı ?
05067365541 numarasını yazdığım arkadaş tırcı, her hafta konya dan edirneye zirai alet getiriyor, bir ara konuş, yanlız tır 'ın üstüne bindirme işini nasıl yaparsınız konuşun.