1977 FORD 6600 İNGİLİZ

Ynt: 1977 FORD 6600 İNGİLİZ

maşallah forda.size hd konusunda bi sorum olack yardımcı olur musunuz. bizdede var 77 modeli 4 lü hidrolik cıkışını damper çıkışına bagladık hidrolik kolları nı yukarı kaldırınca çalışıyor ve bu sistem biraz yorucu. ama sizinkinde damper çıkışı yerinde dururken çift etkili hidrolik cıkışı basıncını nereden aldınız. ve hidrolik kollarıyyla bagımsız calışıyormu hd çiftli cıkış şimmdiden teşekkürler.

hidrolik kollarıyla damperi ayıran tapa vardır tapatı çekersen damperi yitersen kolları kaldırır sizin koca oğlanda bir sorun var sasnırım aynı düzenekten bende taktım hidrolük çıkışından hiçbi sorun olmuyor

çiçekdağlı hacı link=topic=56705.msg800051#msg800051 date=1385398259' Alıntı:
hidrolik kollarıyla damperi ayıran tapa vardır tapatı çekersen damperi yitersen kolları kaldırır sizin koca oğlanda bir sorun var sasnırım aynı düzenekten bende taktım hidrolük çıkışından hiçbi sorun olmuyor
teşekkürler bizimki şöyle çalışıyor önce hd kollarını sona kadar kaldırıyoruz ve en sona kadar itiyoruz kolu sonra koltugun altındaki tapayı çekiyoruz sonra tapanı 20 santim gibi gerisinde bulunan mandalı orta konuma getiriyoruz 4 lü çıkiş ancak ozaman çalışıyor . şifre gibi arkadaşlar bi kolayı olmalı ama nasıl.