1990 model 5211 zetor

Arkadaşlar internette 1990 model 5211 traktör uygun fiyata buldum alınır mı parça sıkıntısı yaşar mıyım sık sık arıza verir mi? Değerli yorumlarınızı bekliyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar internette 1990 model 5211 traktör uygun fiyata buldum alınır mı parça sıkıntısı yaşar mıyım sık sık arıza verir mi? Değerli yorumlarınızı bekliyorum . Yardımcı olursanız sevinirim.
Forumda eski zetor konusu çoktur Bi ara zetorcular çok hızlıydı sanırım kalmadı. WhatsApp grupları vardı onlara ulaşırsan parça konusunda bilgi alabilirsin. Bi ara Çorum da Bi bayide parçaların hepsinin olduğundan bahsediyorlardı

Çalışan makinede en önemli öncelik parçadır bence
Sağlammış iyi çekiyormuş şöyleymiş böyleymiş zevk işi onlar zetor almak keyfe keder çevrem geniş diyorsanız alın ama yağ filtresini kesip traktöre uyduranları bile gördükten sonra benden uzak olsun diyorum

Alınıp alınmayacağı aslında sizin kararınız, lakin parça ve usta sorunu olduğunu kesin.

Çekişi şöyle böyle konularına pek girmiyorum, köyümüzde 7211 vardı 90 model, kıyas yapabileceğim en yakın motor Steyr 8073, yani onun ayarında motor.

Uydurma parça, düzgün yapılmayan bakım sonrası can sıkıntısı yaşamanız da mümkün.

Piyasada halen uygun fiyatlarla 90 lı yıllar Zetor bulmak mümkün. Meraklısı bekliyorlar..