2017 Erkunt 100 CRD mi -- 2012 MF 5430 mu ?

5430 temiz bulabilirsen Erkunttan üstündür.
Güç olarak kağıt üzerinde erkunt güçlü dursada traktörmetrenin geçen seneki sezon finalinde 5430 un 110 crd erkunta kafa tuttuğunu okumuştum forumda.
Konfor olarak zaten erkunttan çok çok çok üstündür.(2011 servet 80 kullanıcı olarak yazıyorum.Yenileri konfor olarak biraz daha iyi galiba)
Sağlamlık olarak erkuntta sağlam ama 5400 serisi düzgün kullanıcının elinde öyle kolay kolay arıza yapacak bir traktör değil.

Yinede deneme şansınız varsa mutlaka deneyip alın.Kafanızda soru işareti kalmamış olur.

• Beğen
Tepkiler: cesurhan64
Merhabalar, ben çok koyu bir erkuntçuyum bugüne kadar burda kimseye şunu al bunu alma demedim dememeye çalıştım.
Eğer Massey temizse tercih edilebilir, yoksa 100 CRD gayet güzel. bu ikisinin arasındaki kararı siz vereceksiniz.
:)
Selamün aleyküm ercan bey acaba erkunt traktörde ileri geri vites hâlâ halatlı mı 2018 de değişti diye duymuştum doğru mu dur acaba bide servet 85 e+ nasıldır şimdi den çok teşekkür ederim.

Selamün aleyküm ercan bey acaba erkunt traktörde ileri geri vites hâlâ halatlı mı 2018 de değişti diye duymuştum doğru mu dur acaba bide servet 85 e+ nasıldır şimdi den çok teşekkür ederim.
Aleyküm selam
uzun zamandır konulara yazmıyordum. bu mesajı da bildirimden ulaştım.
Sağ iç konsol yenilenince sistem halatlı oldu mekanik bir bağlantı kurulaması olamaz zaten.
85E+ burda bi arkadaşıma aldık 24+24 bunun yanında 70E+ vardı onunla birlikte kullanıyor memnun şuan birde 60E alma arefesinde.
Düz yapılı arazide ve güç istenen ve uzun yol yapılacaksa zf normal bir güçte alacaksan 4 silindir ZF olmalı.
arazi engebeli yol kısa seri işlerin varsa ve düşük güçte E serisi gayet ideal olacaktır. hp seçimi tamamen sizin isteğinizi karşılayacağını düşündüğünüz aralıkta seçim yapmalısınız.
geç cevap için kusura bakmayın bişey olursa yine sorabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca