2018 model 8105 tümosan

Traktör şu an 350 saatde 6 ay daha garantisi var. Yeni aldık maxima kasa olanlardan. Bir haftadır pullukda deniyprum. 4 lü 14 no deveboynu pullkda çekiş olark düzde gidiyor. Biraz bayırda hemen boğuluypr. Pulluğu fazla batıramıyorsun. Bu traktör daha motor açılackmı yada pompa filan bi ayarmı istiyor. Acıkcası 105 beygir traktöre 5 li takarz diye düşnmştük fakat beklediğm kadar hadi hadi bi performans göremedim. Köyümüzde örümcek kasa dedikleri 2013 8095 ler var. Bnim traktörden cok iyi cekiyor. Adamlar 4 14 no otomatik pulluğu şaseleyerek kullanıyor.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Traktör şu an 350 saatde 6 ay daha garantisi var. Yeni aldık maxima kasa olanlardan. Bir haftadır pullukda deniyprum. 4 lü 14 no deveboynu pullkda çekiş olark düzde gidiyor. Biraz bayırda hemen boğuluypr. Pulluğu fazla batıramıyorsun. Bu traktör daha motor açılackmı yada pompa filan bi ayarmı istiyor. Acıkcası 105 beygir traktöre 5 li takarz diye düşnmştük fakat beklediğm kadar hadi hadi bi performans göremedim. Köyümüzde örümcek kasa dedikleri 2013 8095 ler var. Bnim traktörden cok iyi cekiyor. Adamlar 4 14 no otomatik pulluğu şaseleyerek kullanıyor.
Traktör ün devrini yüksek kullanmanız gerekir motor açılması için 500 saatten sonra pompa ayarı yaptırırsanız sonuç tatmin edici olur

Bizde 8195 var maxima 5 linunlu otomatik pulluk 14 kulak 35 cm iş genişliğinde çift sürümünde 6-8 km hızla sürüm yapıyoruz 4uncu vites buçuk hizlida sürüm yapıyoruz kulaklar tamamen gömülmüş şekilde varsa video ekleyim vence sorun var bı yerde

Düz bir de tarla duzde olursa çekiyor ama verimli olan benim dediğim vites bence pompa ayarından once o vitesle bı deneyin çünkü pompa ayarı yapan usta iyi değilse yakıta biner çok acarlarsa subap bile eritir

Pompadan olabilir benimki daha 60 saate ama devirsiz kullanımları sevmiyorlar 1700 den aşa düşürmeyin birde orta kolu taktığınızda puluğu saldığınızda orta kolun açısı biraz yukarı bakmadığına düzgün dürtükleme yapmıyor bayılıyor bu sefer puluğun çardağı alçak geliyorsa bağırır bağırır gitmez pompada sıkıntı yoksa normal şartlarda bayılma genetiğinde yok 2007 90 80 var bide oda aynı çekişleri çok güzel