2021 Yeni New holland Bağçe serisi

23.04.2009
14,006
24,003
35
Bilecik

FB_IMG_1609761356282.jpg

TD4.78B 👈👈👈💣💥

📌 4 Silindir T8000 Newholland Motorlu
📌 76 Hp
📌 296 Tork
📌 12 ileti 12 geri
📌 Debriyajsız İleri Geri PowerShuttel
📌 Düğmeli Çeker Düğmeli Kitleme
📌 Bağımsız Yağ Servo Kuyruk Mili
📌 3000 Kg Hidrolik Kaldırma Kapasitesi
📌 Yüksek Açıdan Dümenleme
📌 Yeni Ekran

Ekli dosyayı görüntüle 56233

TD4.78B 👈👈👈💣💥

📌 76 Hp
📌 296 Tork
📌 12 ileti 12 geri
📌 Yeni Ekran
Commanrail motormu acaba bu case ve newholland sayfalarında 51 75 beygir güç arasında commanrail motora geçiş yapıldığını duyurdu bu 76 beygir 12 ileri yerine t4000 serisindeki 16 ileri 16 geri buçuklu şanzuman gelse newhollandlara çok güzel olcak.Ekrani bi yerde görmüştüm dün gayet güzeldi bulabilirsem atarım buraya.

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Yeni ekran dedikleri muhtemelen hız göstergeli olan 20 yıllık avrupa nh ekranı,bunca yıldır klasik göstergeli motorları 2020 diye sattılar.

3 ton kaldırma dediği pistonsuz kollar ve hidromotorlu makineye takarsan cayır cayır ısınıyor.

12 ileri 12 geri dediği 40 yıllık şanzıman, şuna 5 ileri koymak daha akıllarına gelmedi neyse ki bunda oranlar çok berbat değil 4. viteste biraz yürüyor ama gaz yemiyor.

Debriyajsız shuttle yerine levye koysalar daha iyi çünkü hicbir kademe ayarı yok. Sarsmasın diye yarım debriyaj yaparak ileri-geri yapıyorsun ve konumu berbat elini çok yoruyor.

Yeni nesil motorunu bilmiyorum aynı platformda 65-75-90 hepsini kullandım hepsi kütük ve hiç atik değil

Zıplıyor çok orantısız bir lastik ve şasesi var.

Süper dümenleme yok kelime oyunu yapmışlar,kalıplı motor öyle ahım şahım bir turu yok ortalama denilebilir.

Parası olan t4.xx f alsın veya yerli başka bir marka tercih edin.

Yeni ekran dedikleri muhtemelen hız göstergeli olan 20 yıllık avrupa nh ekranı,bunca yıldır klasik göstergeli motorları 2020 diye sattılar.

3 ton kaldırma dediği pistonsuz kollar ve hidromotorlu makineye takarsan cayır cayır ısınıyor.

12 ileri 12 geri dediği 40 yıllık şanzıman, şuna 5 ileri koymak daha akıllarına gelmedi neyse ki bunda oranlar çok berbat değil 4. viteste biraz yürüyor ama gaz yemiyor.

Debriyajsız shuttle yerine levye koysalar daha iyi çünkü hicbir kademe ayarı yok. Sarsmasın diye yarım debriyaj yaparak ileri-geri yapıyorsun ve konumu berbat elini çok yoruyor.

Yeni nesil motorunu bilmiyorum aynı platformda 65-75-90 hepsini kullandım hepsi kütük ve hiç atik değil

Zıplıyor çok orantısız bir lastik ve şasesi var.

Süper dümenleme yok kelime oyunu yapmışlar,kalıplı motor öyle ahım şahım bir turu yok ortalama denilebilir.

Parası olan t4.xx f alsın veya yerli başka bir marka tercih edin.
Özellikle ekran konusunda çok haklısınız ithal traktörlere baktığımızda km hız göstergeli ve pto göstergeli traktörler çok eskiye dayanıyor ve öyle 5 ya da 6 serilerinden değil en düşük serilerde bile bu göstergeler var ama Türk çiftçisine analog ekran yapmaya devam ediyorlar

Yil olmuş 2021 ekran degiştiriyorlar gülermisin ağlarmisin 2004 model 5000 saatte 3085d eski kasa mf in bile gösterge paneli suanki td lerden kat kat iyi nh in yerli modellerinde bazi şeyleri gördükce böyle o parcalari söküp yetkili kimse bu gosterge vites vs ayarlayan onüne atip bu ne demek istiyorum ama işte gel görki bizde mecbur td100d de kullaniyoruz :)

Yil olmuş 2021 ekran degiştiriyorlar gülermisin ağlarmisin 2004 model 5000 saatte 3085d eski kasa mf in bile gösterge paneli suanki td lerden kat kat iyi nh in yerli modellerinde bazi şeyleri gördükce böyle o parcalari söküp yetkili kimse bu gosterge vites vs ayarlayan onüne atip bu ne demek istiyorum ama işte gel görki bizde mecbur td100d de kullaniyoruz :)
Uzel bugün faal olsaydı böyle at koşturamazlardı.. Hepsi hurda yığını 5 kuruş para verilecek motor değiller.

Keşke td100 yerine 3105 alsaydiniz o zaman. Beğenmediğiniz motora para verip neden aldınız merak ettim

Bi akilli sensin biz para verdik aklımız yetmedi

Lafımı çarpıtmayın,alacak olanlara objektif yorum yapıyorum bu motoru alanlar akılsız diye bir şey söylemedim yaşadığım arızaları paylastım herkesin kendi tercihi.

4 yılda 3000 saatten fazla kullandık. Kullanıcılardan objektif yorum göremiyoruz,marka fanatikliği yapmaktan öteye gitmiyorlar. Burada nh yi övmem veya yere vurmam bana bir şey kazandırmaz/kaybettirmez.

Yazıda yanlış bir kısım varsa belirtin,tartışalım.

Son düzenleme:

Dedelerim gazli fordsondan bugüne bir sürü marka traktör kullandi ekmek yediren ayakta kalan tek marka fiat nh oldu isletme maliyetinin dusuklugu ile küçük cifcinin dostu fiat nhdir marka fanatikligi yok yerli modeller 2 eldede halen cok yüksek fiyatlarla alici buluyorsa tek basina pazar lideri ise bu kadar insanin bi bildigi vardir bizde albiliriz sifir alamasakta ikinci el ithal nh almayi ama kucuk cifciye isletme maliyeti agir gelir nhnin yerlisinin parcasi bol ucuz tamiri kolay servis agi yaygin ben bugunde yarinda traktör alacak olsan Türk traktör ne uretirse onu alirim.

Ekli dosyayı görüntüle 56233

TD4.78B 👈👈👈💣💥

📌 76 Hp
📌 296 Tork
📌 12 ileti 12 geri
📌 Yeni Ekran

Bu saatten sonra böyle bir duyuru yapılmışsa regülasyon çalışmalarına uygun olduğunu düşünüyorum.
en başta tüm markaları ilgilendiren crd motor ve birçok değişim.
yani böyle bir konu varken şurda 2-3 ay zaman kaldı yeni bir modeli bu sisteme göre dizayn edip yayınlamıştır umarım.