5450 ile 5711M Kıyaslama

Merhaba arkadaşlar
Şimdi bende 5450 bulunuyor yeni motor almaya niyetlendim ve 5711M bakıyorum kıyaslama yapmak istediğimde bir türlü kıyaslayamazsın fikri olan kıyaslama ve özelliklerini yazabilecek olan varsa bi yardımcı olur mu diye sormak istiyorum

Bende bu iki model için araştırma yapmıştım, bildiği kadarıyla 5711M Motor olarak common rail ve 5450 den güçlü - şanzıman olarak 5450 ile aynı dyna 4 - fakat hidrolik 5450 den kötüymüş ve biraz sıkıntılıymış sanırım hidrolik sistemi 4000 serisi ile aynı
Yine detaylı teknik bilgisi olan arkadaşlar aydınlatma yapsınlar

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
MF 5400 , 5600, 5700 , 5S, motor haritaları arasında bayaa bir fark bulunuyor.
Balye bağlama işleriniz olur mu?
Sadice toprak işleme mi yaparsınız.
MF 5450 modele egzantrik takılırsa çekiş olarak fazlasıyla yeterli olması gerekir.
MF 5445 ve 5455 , 4 soklu döner pullukta 2000 rpm motor devri ideale yakınken
MF 5450 pullukta 1800 rpm devir tercihi daha uygunmuş gibi görünüyor.
Tork rezervi olarakta 5400, 6400 serinin motor değerleri farklıdır.
Motor fren gücü verileri farklı sonuçları olabilir.
Tekerden aldığımız güç verileri farkları olabilir.

• Beğen
Merhaba arkadaşlar
Şimdi bende 5450 bulunuyor yeni motor almaya niyetlendim ve 5711M bakıyorum kıyaslama yapmak istediğimde bir türlü kıyaslayamazsın fikri olan kıyaslama ve özelliklerini yazabilecek olan varsa bi yardımcı olur mu diye sormak istiyorum
Tam emin değilim ama m serisinde dyna şanzuma
Merhaba arkadaşlar
Emin değilim ama m serisinde dyna olmayan düz 16+16 şanzuman modelide mevcut diye hatırlıyorum ilk çıktığında fuarda görmüştüm o modeldense hiç bulaşmayın derim tabiki bütçe meselesi ama size 5450den sonra 5711s dyna 4 veya 6 yenilemeye değer ve yakışır gibi

• Beğen
Tam emin değilim ama m serisinde dyna şanzuma

Emin değilim ama m serisinde dyna olmayan düz 16+16 şanzuman modelide mevcut diye hatırlıyorum ilk çıktığında fuarda görmüştüm o modeldense hiç bulaşmayın derim tabiki bütçe meselesi ama size 5450den sonra 5711s dyna 4 veya 6 yenilemeye değer ve yakışır gibi
O dediğiniz 5700 global seri diye gecen seriydi 12×12 Manuel ve dyna 4 seçeneği vardi bu seri 5700m ufak tefek farklılıklar var.

• Beğen
5450 Perkins motor dyna4 şanzıman 5711 M 115 HP agropower masseyin yeni motoru var. İkisinde de T kol var. Yani motor harici kullanım olarak birçok özellik aynı. S serisi kullanan biri olarak 5s 115 yada 5711 S tavsiye ederim. Kullanım daha rahat.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
7 yıldır 5450 kullanıyorum sorunsuz güzel makine.Çekiş yakıt konfor olarakta gayet tatmin edici.
5711m de 5450 ile neredeyse aynı platform üzerine kurulu.Sadece motorları farklı.5711m yanılmıyorsam 115 hp.Güç olarak fazla beygir gücü ile 5711m bir adım önde.5450 de çok tutuldu 2. Eli iyi pirim yapıyor onunda o avantajı var karar sizin.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca