600.000 Liraya traktör almak

Abi bütce 170 180 bin peşin alıcaz üzeri beni aşar ha 3 sene sonra olsa fendt e kadar yolu var şuan için riske girmek istemiyorum
Ustam makina konusunda jd mf(büyük) class deutzun ithal ve case ithal ürünlerinden şaşmayın bunlar arasında iş karakterine göre seçim en mantıklısı 6ay önce awox 340 a niyet ettik keşke alsaydık 120bine pazarlığımjz vardı 2014 model şimdi aynı motoru 250-300 arasında istiyolar... Pandemi süreci tamamen bitip normalleşme yaşanmadıkça fiyatlardaki dalgalanma devam edeceğe benziyo uzunca bekleyen ancak kazancını yeni kurlara dengelendikten sonra uygun ürün alınabilir zaman ve sabır ister yoksa ülkede fiyat düştüğü tarihte görülmüş olay değil...

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Ustam makina konusunda jd mf(büyük) class deutzun ithal ve case ithal ürünlerinden şaşmayın bunlar arasında iş karakterine göre seçim en mantıklısı 6ay önce awox 340 a niyet ettik keşke alsaydık 120bine pazarlığımjz vardı 2014 model şimdi aynı motoru 250-300 arasında istiyolar... Pandemi süreci tamamen bitip normalleşme yaşanmadıkça fiyatlardaki dalgalanma devam edeceğe benziyo uzunca bekleyen ancak kazancını yeni kurlara dengelendikten sonra uygun ürün alınabilir zaman ve sabır ister yoksa ülkede fiyat düştüğü tarihte görülmüş olay değil...
Son 1 ayda baktıgımız traktorların tamamı üzerine 10 15 bin koydu ve satildı en son 1 tane vardı onunla tam anlaştık oda dün satıldı
Bekledikce fiyatlar dahada artıyor gün gectikce zararımiza subat ayinda 26 bine aldıgım 240mf şimde 50 55 bin arası geziyor böyle bi piyasa türkiyetarihinde zor görülur

Son 1 ayda baktıgımız traktorların tamamı üzerine 10 15 bin koydu ve satildı en son 1 tane vardı onunla tam anlaştık oda dün satıldı
Bekledikce fiyatlar dahada artıyor gün gectikce zararımiza subat ayinda 26 bine aldıgım 240mf şimde 50 55 bin arası geziyor böyle bi piyasa türkiyetarihinde zor görülur
Evet ancak ekonomi geçmişinde böylesi dönemler 2000 ve öncesinde çokça yaşandı sadece bizim yaşımız alışık değil hoş geldiniz üretici düşmanı tüketim makinasına dönüştürülmeye çalışan türkiyem belki bigün mantığımızı değişirsek düzelebiliriz!

Valla Cemal vitesler berbat sen bi 5720 yada 5820 nin koltuguna bin debriyaj kuş gibj frenler öyle alman şart degil bul bi galeride bin bi tur at, 4709 mf 3 silindir 95 hp fendt motorlu yok yok bi vitesi az ....benim motoru dayna4 gibi vitesleri var 16 ileri geri 4 vites 4 kademe debriyajsiz , td 110, td 85 , kullandım bugün abi siz yaşamiyorsunuz inan okadar söylüyorum, ha bulursan t5, case farmal onlarda guzel orta halli motorlar , tdnin bi artisı var prim yapiyor , birde şöyle bi sarmalı var cok saatliler pekde para etmiyor, yine de tercih parayı verene aittir.
Önceki gün JD 6220 (90 hp , 381 n.m. tork) ile kavak yükledik.

Son düzenleme: