+-**_.ZETOR._**--<ESK OTOCENTER>+

Ynt: +-**_.ZETOR._**--<ESK OTOCENTER>+

arkadaşlar bu tarım aracı stop falan önemi yok bende bundan var beğenmeyen varsa kapışalım benimki 85 beygir +100 kapışılır yiyen varsa buyursun zetor adamı çizer

tümosan 85-80 e gel zetorunla sanada benden +100 kapışacaksan alayım anahtarını
Zetor Çizerse Bizde Ezeriz
Cep:0536 294 10 02
Afyon
Her zaman her yerde çamur kar farketmez...

zetor güçlü,ağır,ciğerli motor.boş atıp dolu tutmaya gelmez.çizebilir.yakıt tüketimini fabrika verisi olarak garanti etmek te her traktör markasının harcı değildir.bence fena traktör değil zetor.

ali_kockaya adlı arkadaşa aynen katılıyorum bizim amcada var bi sesi var o sesi bir kere duydunmu bi daha inmezsin o traktörden aynı kamyon sesi çokda güçlü yakıtıda gücüne göre çok iyi

Konu eski ama, stop çubuğunun Zetordaki yakıt seçmeyen düz pompa ile alakalı olduğunu, yakıt seçmemesinin-az yakıp çok çekmesinin yanında stop çubuğunun mesele olmadığını söyleyelim...

Ayrıca kontak arızaları, anahtarlı tiplere göre yok denecek kadardır... Manuelciler için eksi değil artıdır.

değil 85 80 8105 getir gene tozuna yetişemezsin onun bizzat deneyen biri olarak buyurun deneyin tümo hafif siz neden bahsediyonuz bu traktör oturdumu yere eğil tek 8580 değil 2 tane 8105 getir bizde bunu tumunun bayisi göze alamdı yer konya bu arada

sercan zetor link=topic=4634.msg752904#msg752904 date=1371301919' Alıntı:
değil 85 80 8105 getir gene tozuna yetişemezsin onun bizzat deneyen biri olarak buyurun deneyin tümo hafif siz neden bahsediyonuz bu traktör oturdumu yere eğil tek 8580 değil 2 tane 8105 getir bizde bunu tumunun bayisi göze alamdı yer konya bu arada

zetor kuvvetlı motor lafım yokda sızde tumosanı oldurmeyın tumosanda cok kuvvetlı motor noo*-*- sop-*-sa ok-*-s

Tümocanı öldürmüyoruz. Lakin köy şartlarında hilesiz hurdasız çekilmiş videolar var.

Amaç bağcıyı dövmek değil 'gözünü aç ey vatandaş' demek...

65 lik Zetor&95 ' lik Tümocanla başabaş kalıyor, çekişemiyorlar...

74 ' lük tek çeker Zetor&90 ' lık 4x4 Tümocanı pullukta geçiyor...

Geçen hafta Tümocanı verip gene Tümocan almış bir arkadaşa ısrarla 'mutlaka uğra bizim Zetora bir bak, sür' demiştim.
0 KM tümocanı önemli bir arıza vermiş o hala 'iyi ki garantisi-servisi var' diye avunuyor...

Geldi bindi inceledi, çalıştırdım bir tur attık birlikte... indikten sonra ilk fiyatını sordu sonraki sözü 'Albayraklar bizi iyi kazıklıyor' oldu :)

tam tümo da fena değil ama zetorun da hiç dengi degil benim bulunduğum köyde 25 tane tümo var en düşük hp olan 82 oradan biliyorum galerisi hiç çıkmıyor ama adamlar 8105 ele 90 zetora giremiyo bi kaç arkadaş denedik zetor asılmam demez koparır orayı gene çeker ama tümo hemen zıplıyo bayılıyo istop ediyo o yüzden 85 80 kafa tutamaz yani