Acilllll destek

Merhabalar benim 2016 model 1500 saate td75d blumaster traktorum var.hem model yukseltmek hem beygir gücünü artırmak istiyorum.sizce kaça satmaliyim ve 90lik new holland tr mi td mi hangisini almalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz?
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: huseyin5450
Arka kollarda ek piston yok td100 de var td90 sahibi ve td110 sahibi 110 un çok fazla yaktığını td 100 le yakıt testi yaptığında pek bir fark yokmuş 100 le 90 arasında ama 100 de ek piston var tavsiye ediyorlar farklı markalarada bakın isterim 5410 olabilir konforlu bari

120 çok fazla güç olarak bana 90 lik lazım varsa bilginiz 75 le farki beni bilgilendirirmisiniz
75 den 90 a geçince illa fark olacak işte daha canlı gider 75e uygun ekipman varsa 90 ,a da uyar
75 çatlatır sa 90 kırar iki motoruda kullanmadım genel olarak söyledim
Arazi miktarı önemli şu durumda değecek bir takas değilse tavsiye etmiyoruz .

• Beğen
Tepkiler: Blackview
Merhabalar benim 2016 model 1500 saate td75d blumaster traktorum var.hem model yukseltmek hem beygir gücünü artırmak istiyorum.sizce kaça satmaliyim ve 90lik new holland tr mi td mi hangisini almalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz?
Teşekkürler
Bendede 2016 td75 var. 1500 saatte ise fazla çalılmamış gibi ne iş yapıyor?

Tr mi td mi dersen tabiki tr ama fiyat farkını göz önünde bulundurmak lazım

Naçizane tavsiyem değişmişken 100 alın. 75 den 90 a geçince pek birsey değişmez. Ama 100 olursa gücü fark edersiniz. Çoğu çiftçi şimdilerde piyasanın fiyat istikrarsızlığından dolayı ; yazılım , chip, pompa ayarı, egzanritik değişimi gibi çok daha dusuk maliyetlere yöneliyor.