Ağustos(TD)

?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Ağustos(TD)

Emin Ünal link=topic=57604.msg623205#msg623205 date=1345625805' Alıntı:
yaw arkadas ? Ne olacak yani ? Yarışmadan ben çıksam 1. mi olacaksın ? Bak ' ' Bengeldim ' ' Adlı abimizde bende sonra katıldı.Neden benimle problem yaşıyorsun?
Seninle bi problemım neden olsun arkadaşım seni tanımıyorum bile. ben yarışmaya katılsamda katıllmasamda ne olursa olsun kural heryerde 'kural'dır ! .

kRnbL_59 link=topic=57604.msg623311#msg623311 date=1345644068' Alıntı:
Seninle bi problemım neden olsun arkadaşım seni tanımıyorum bile. ben yarışmaya katılsamda katıllmasamda ne olursa olsun kural heryerde 'kural'dır ! .
Gereken kişi gereken açıklamayı yaptı,Gerisi beni ilgilendirmez.

Benim oyum ömerfarukkoc a şu yüzden açıkladım kullandığım oyu görsel anlamda daha çok hoşuma giden fotoğraflar var ankette fakat fotoğrafa koyduğu isim çok hoşuma gitti. Fotoğrafının teması ve anlattığı çok güzel. bir fotoğrafta görsellik evet olmalı ama anlattığı şeyde bir o kadar önemli. Tebrikler Ömer Faruk.

tekistractor link=topic=57604.msg623486#msg623486 date=1345706795' Alıntı:
Benim oyum ömerfarukkoc a şu yüzden açıkladım kullandığım oyu görsel anlamda daha çok hoşuma giden fotoğraflar var ankette fakat fotoğrafa koyduğu isim çok hoşuma gitti. Fotoğrafının teması ve anlattığı çok güzel. bir fotoğrafta görsellik evet olmalı ama anlattığı şeyde bir o kadar önemli. Tebrikler Ömer Faruk.
Teşekkürler, Saolun...

kRnbL_59 link=topic=57604.msg623198#msg623198 date=1345624726' Alıntı:
20 ağustos son resım koyma tarihi fakat emin ünal 21inde resım koymus nasıl oylamaya katılıpta oy alabiliyor ?
TZ ' de 20 Ağustostan Sonra Yüklenen Resimler Oylamaya Dahil Edilmemiş... Ve Konuda da
Hukukcu_Efe link=topic=57604.msg618257#msg618257 date=1343858313' Alıntı:

* 20 Ağustosta resim koyma süresi sona erecektir, daha sonra oylama başlayacaktır.
Diyor...

Arkadaşlar haklısınız. kural 20 Ağustos da resim koyma süresinin sona ereceği ve oylamanın başlayacağı şeklindedir. Ama daha önce de belirtmiş olduğum gibi Ramazan Bayramı dolayısıyla bir günlük bir aksama oldu. Bundan dolayı oylama bir gün ertelendiği için dolayısıyla resim koyma süresi de bir gün uzamıştır. Ortada keyfi ve kasıtlı bir şekilde uzatma kesinlikle yoktur. Bu durum bir daha tekrarlanmayacaktır. Anlayışınız için teşekkürler arkadaşlar...

yaw neyin derdindesin anlamış değilim.20 ağustos son diyor 21 ağustosda resim korsan tabi alınmaz.oylamanın bi gün aksamasının nedeni de belli zaten yazın tam günü gününe tutmuyor.bidaki aya katılın o resminizle allah allah.

Tokmakcı link=topic=57604.msg624660#msg624660 date=1346104127' Alıntı:
yaw neyin derdindesin anlamış değilim.20 ağustos son diyor 21 ağustosda resim korsan tabi alınmaz.oylamanın bi gün aksamasının nedeni de belli zaten yazın tam günü gününe tutmuyor.bidaki aya katılın o resminizle allah allah.
sen bunu kime dıyorsun biraderim. koyma süresinden sonra resim koyan adam zaten oylamada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...