Arkadaşlar Kırşehirde Kaz ve Ördek Entegre Tesisi Kuruluyor

Demekki olayın üstünden biraz zaman geçince millet unutuyor hemen yine birşey çıkar ilerde kanarlar onada[emoji1][emoji1]
Hemde 20 milyon için milleti kandırıp ağır suç işleyip gitmez ve 1000 ortak ile kuruyor çiftlik bank gibi sınırsız üye almıyor kandıracak adam 1000 kişiyle ainirlandirmaz ve hatta adam geçen aylar Çin'de anlaşma yaptığı firimalardan makine almış tesis için üyeleriyle fatura belge ıvır zıvır paylaşıcam dedi

• Komik
Tepkiler: Stronger
Hemde 20 milyon için milleti kandırıp ağır suç işleyip gitmez ve 1000 ortak ile kuruyor çiftlik bank gibi sınırsız üye almıyor kandıracak adam 1000 kişiyle ainirlandirmaz ve hatta adam geçen aylar Çin'de anlaşma yaptığı firimalardan makine almış tesis için üyeleriyle fatura belge ıvır zıvır paylaşıcam dedi
Ne bu kardeşim yoksa paramı kaptırdın.

• Muhteşem
Ben bu adamı geçen seneden beri takip ediyordum. 2 Mast kazı alıp 5 6 senede köşeyi dönme planlarım vardı.[emoji16] o 2 kaz ilk sene sonunda 32 felan fistan olcaktı.

Daha sonra kazcı gruplarına üye oldum. Ve bu ırkın tamamen yavru satma üzerine uydurulduğunu, 2 sene önceki övdüp sattıkları Linda'yı şuanki uydurmayı satmak için yerdiklerini öğrendim.

Ben bu adamı geçen seneden beri takip ediyordum. 2 Mast kazı alıp 5 6 senede köşeyi dönme planlarım vardı.[emoji16] o 2 kaz ilk sene sonunda 32 felan fistan olcaktı.

Daha sonra kazcı gruplarına üye oldum. Ve bu ırkın tamamen yavru satma üzerine uydurulduğunu, 2 sene önceki övdüp sattıkları Linda'yı şuanki uydurmayı satmak için yerdiklerini öğrendim.
Abi bende Ahmet abiyi 2 yıldır takip ediyorum ilk başta tesis fikri yoktu sonradan söyledi önceden planını yapmış. iyi birine benziyo vallahi babama bende diyecektim bir hissede biz alalım diye ama arada kaynadı zaten işimiz basimizdan aşkın 200 kadar süt hayvanı + buzağısiydi duvesiydi bir ton iş

• Komik
Vallah adama helal olsun. Ben bu tarz adamları seviyorum. Aç gözlü, kısa yoldan zengin olmayı düşünen uyanıklara iyi ders veriyorlar. Bazıları ise halen adamı koruyor savunuyor. Tosuncuğa para kaptıran arkadaş halen koruyor. Adamı dış güçler yok etmek istedi. Yok neymiş ülkemizde hayvancılığın gelişmesini istemeyenler, yurt dışından hayvan getirip satanlar tosuncuğa oyun oynamış diyor. Ya sabır.

Arkadaşlar bu tarz çakallara para kaptırmayın. Adam bu iş karlı olsa size o karı yedirir mi? Gider bankadan kredi çeker. Size daha fazla kar payı ödeyeceğine...

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68