Arkadaşlar TD75D hakkında tarafsız düşüncelerini alabilirmiyim??

Ynt: Arkadaşlar TD75D hakkında tarafsız düşüncelerini alabilirmiyim??

bende kullandım bizim burda 2 tane var ikiside aynı şahısın gerçekten yakıyo öle aham şaham bi güçte yok ufak viteste fark etmiyo tabi ama yakıt sorunu olmasa yinede ii denebilir

rocky link=topic=41724.msg377967#msg377967 date=1302556109' Alıntı:
bende kullandım bizim burda 2 tane var ikiside aynı şahısın gerçekten yakıyo öle aham şaham bi güçte yok ufak viteste fark etmiyo tabi ama yakıt sorunu olmasa yinede ii denebilir
klasik sorunu işte 9 karının yediğini yer ama gel gör ki bi tanesinin yaptığı işi yapamaz ABİLERİM AFFEDİN

Bu traktör bayide 68 000 tl. ye satılıyor.Bunu üreten fabrika ne ürettiğini bilmiyor mu? fabrikanın bir AR_GE merkezi var ve üretilecek her ürün çok büyük çalışmalar neticesinde üretime alınıyor.Antalya ' da sadece New Holland Traktör sıra bekletiyor.Ben 3 aydan beri TD65D DT bekliyordum.bir türlü gelmedi.Bende TD75D DT aldım, ama henüz teslim almadım.Ayrıca köyümde bir adet 2006 model td75d dt var.kullanan şöför çekide ve mazotta çok iyi olduğunu söyledi.Ben bizzat kendim traktörü pullukta çalışırken inceledim.Gayet tatmin edici idi.Bütün bunları ben bu traktörü aldığım için yazmadım.Satın aldığım traktörü deneyince tekrar size görüşlerimi anlatırım.

Nadasta kral ile aynı gidebiliyor, kuyruk milinde oldukça iyi, sonradan turbo koydular bir vites üstü ile çift sürmeye başladı, seside kısıldı aynı zamanda..Sahibi eski kralını arıyor; fakat nedeni ödemiş olduğu para tabiki.. 17 bine vermiş kralı 47 bine almış Td 75 d yi. ^0 bin tl lik fark bu olmamalıydı diyor.. Benim Td 75 im olsa kullanırım, bahsedildiği kadar da kötü değil. Sonuçta yeni görünümlü 70-66 diyebiliriz..

• Beğen
Tepkiler: Muhammet_68

nailyetek link=topic=41724.msg382247#msg382247 date=1303079569' Alıntı:
Nadasta kral ile aynı gidebiliyor, kuyruk milinde oldukça iyi, sonradan turbo koydular bir vites üstü ile çift sürmeye başladı, seside kısıldı aynı zamanda..Sahibi eski kralını arıyor; fakat nedeni ödemiş olduğu para tabiki.. 17 bine vermiş kralı 47 bine almış Td 75 d yi. ^0 bin tl lik fark bu olmamalıydı diyor.. Benim Td 75 im olsa kullanırım, bahsedildiği kadar da kötü değil. Sonuçta yeni görünümlü 70-66 diyebiliriz..
nail abi kullanırsın ayrım ama değmez turbolu lda pompalı belki ama o motorda sıkıntı var...70-66 ondan daha işlevsel ha hidrolik ve kuyruk milinde fiat zaten hep başarılı onun yerine tt75 daha güzel olur....değilmi

hayırlı olsun kardeş ben 6 aydır kullanıyom 2012 fulu var pavur şatılda var fıstık gibi motor kim ne derse desin seen almışın mazotu braz yakıyo boş işlerde ama sürümde ideal