ATİLLA ABİ İÇİN

Ynt: ATİLLA ABİ İÇİN

okkangal link=topic=4831.msg50541#msg50541 date=1213817150' Alıntı:
ya ben böyle düşünmeni istemiyorum .. bulunduğumuz yazı ve konu itibari ile ben öğrenci konumundayım daha ... sizlerden fendt konusunda çok şey öğrendim .... benim bildiklerim genel teknik bilgiler...

okay abi yorumlarınız öğrenci konumunda olduğunu ifade etmiyor senin yerin apayrı FENDT 209s tecrübeni okumuştum çok takdir ettim bir valtra sahibi olarak erdemlik diye düşüyorum

Ben açıkça söyliyim bu sitede Fendt ' i Atilla abi ve Erkan abi sayesinde öğrendim. Daha sonra Ferruh abinin paylaşımlarını, ustalığını, herşeyi açıklayan bilgisini görünce daha çok şeyler öğrendim ve ilk sırada yer aldığını düşündüm. Derken Okay abininde Fendt ' e merağı başladı onuda takip ederken şimdi de sürekli muhabbet ettiğim diğer bir kişi olan Ağır abinin merağı başladı. Şimdi benim sıralamam Fendt hakkında teknik bilgiye, tanımaya göre. Fendt deyince aklıma gelen ilk 5 isim budur...

1. Ferruh abi
2. Atilla abi
3. Erkan abi
4. Okay abi
5. Ağır abi
.....
....
...
..
.
Ben olabilirim.

Ben burada sadece adım geçti diye söylüyorum, mutlaka benden daha öncelere geçecek kişiler vardır. Mesela Alipaşalıerkan, D_Artagnan, Dragger vs. gibi arkadaşlar benden daha çok bilgiye sahip birisidir, diğer traktör servisleri ve bayileri yine benden daha iyi bilebilir Fendt ' i.

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=4831.msg50588#msg50588 date=1213820277' Alıntı:
Ben açıkça söyliyim bu sitede Fendt ' i Atilla abi ve Erkan abi sayesinde öğrendim. Daha sonra Ferruh abinin paylaşımlarını, ustalığını, herşeyi açıklayan bilgisini görünce daha çok şeyler öğrendim ve ilk sırada yer aldığını düşündüm. Derken Okay abininde Fendt ' e merağı başladı onuda takip ederken şimdi de sürekli muhabbet ettiğim diğer bir kişi olan Ağır abinin merağı başladı. Şimdi benim sıralamam Fendt hakkında teknik bilgiye, tanımaya göre. Fendt deyince aklıma gelen ilk 5 isim budur...

1. Ferruh abi
2. Atilla abi
3. Erkan abi
4. Okay abi
5. Ağır abi
.....
....
...
..
.
Ben olabilirim.

Ben burada sadece adım geçti diye söylüyorum, mutlaka benden daha öncelere geçecek kişiler vardır. Mesela Alipaşalıerkan, D_Artagnan, Dragger vs. gibi arkadaşlar benden daha çok bilgiye sahip birisidir, diğer traktör servisleri ve bayileri yine benden daha iyi bilebilir Fendt ' i.

fendt konusunda beni sallayın gitsin öğrenciyim ben .... ama takip ediyorum araştırıyorum ... genel imalat ve tsarım konularında ise bildiklerim bilmem gerekenlerin 100 de biri sayılır mustafa ... bunları gerçekten tevazü için söylemiyorum ...

okkangal link=topic=4831.msg50592#msg50592 date=1213821312' Alıntı:
fendt konusunda beni sallayın gitsin öğrenciyim ben .... ama takip ediyorum araştırıyorum ... genel imalat ve tsarım konularında ise bildiklerim bilmem gerekenlerin 100 de biri sayılır mustafa ... bunları gerçekten tevazü için söylemiyorum ...
kardeşime meslek hayatında başarılar dilerim...

çok teşekkür ederim abi .. özellikle imlat ve tasarım hesapları konusunda piyasa okuldan ne kadar farklı imiş bazen kafam davul gibi oluyor... dişliler , redüktörler, katı modeller , mekanizma hesapları :)

Mustaf-a Eskisehiri link=topic=4831.msg50594#msg50594 date=1213821462' Alıntı:
Bende öyle abi, ben burda bişey görürsem ne teknik konusunu anlarım ne özelliğini. Sen yine mühendislikten biraz anlarsın bişeyler. Biz sadece resime bakıp motorun tipine göre yorum yaparız. Arada Atilla abi soru sorarsa araştırıyorum o kadar.
sağ ol kardeşim .. yardıma her zaman hazırım...