başak 2073 çeltik tarlasında rotavotör çekiy0r

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: başak 2073 çeltik tarlasında rotavotör çekiy0r

işte bu ya çamurda zorlu koşullarda çalışmak süper oluyor kolay gelsin :)

Paylaşım için teşekkürler. A dan Z sine kadar müşkülatlı ve de masraflı bir iş, bereketli olur inşallah, kolay gelsin.

768 link=topic=43133.msg396557#msg396557 date=1304857108' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. A dan Z sine kadar müşkülatlı ve de masraflı bir iş, bereketli olur inşallah, kolay gelsin.
evet arkadaşım malesef öyle z0r iş..parayı cebe k0yuncaya kadar riskli iş

samsunbafra link=topic=43133.msg396316#msg396316 date=1304797542' Alıntı:
samsunlu nerden bilecek aks0ylu :D bafralı bilir ancak...kullanış yönünden başaklar hakikaten ç0k uygun ve rahat...ama gel gelelim tahammüle...traktörü ç0cukç0luğa vermiy0rum,öyle itinalı kullanıy0rumki..fazla sıkıştırmaya gelmiy0r...

başak&steyr işin erbabının traktörüdür.bilmeyen adama ver 2 saatte ya conta yaktırır ya bilye dagıtır.bide ben bu zamana kadar 640 da kullandım 285 de ikisindende çok daha saglam ve daha iyi.

aksoylar link=topic=43133.msg397672#msg397672 date=1305051060' Alıntı:
başak&steyr işin erbabının traktörüdür.bilmeyen adama ver 2 saatte ya conta yaktırır ya bilye dagıtır.bide ben bu zamana kadar 640 da kullandım 285 de ikisindende çok daha saglam ve daha iyi.
katılıy0rum sana..traktör ç0k kullanışlı va narin...2002 m0del ç0ğu aynamahruti dişlisini değişti şeytan kulağına daha en ufak masrafım 0lmadı...yalnız 285 in hakkını yememeliyiz..285 kadar tahammülü y0ktur,ama kullanım yönünden 285 ten bence ç0k rahat

yok kardeş bizde 85 model 285 vardı model yeniliyelim diye 1997 de buçuklu aldık 85 modelden iyi çekiyodu ama o aralar bizim bi akraba steyr almıştı 1992 model traktöre 1 kere bindim 285 den çok çok iyi çekiyodu.sonra akrabaya danıştım nasıl motor diye valla süper dedi bende 2000 de yaglı fren aldım bi tane başak hakkaten süpermiş.hemde 285 den iyi çektiginin kanıtı olarak bu sitede bi videosu var 285 le başagın onu izle 285 i neyapıyo başak.

Başak Çok Hoş Duruyor , Tipiyle Ve Arka Jantıyla.

Diğer Traktör Dikkatimi Çekti Lamborghini , Çeltik Tarlalarında Çok Kullanılan Bir Alet Herhalde ;) Her Çeltik Tarlası Resimlerinde Elbet Bir Tane Var ;)

arkadaşlar başağın ayna mahruti dişlisini kırdım.d0rse ile sanayiye gittik...usta baktı evet kırmış arkayı dedi...ustaya dedimki bunu ilk sen sökecen dedim,,,ne diy0rsun sen dedi 2002 den beri söktürmedinmi dedi bana ,,hayır dedim,
tabi şaşırdı biraz,neyse söktüler 2 saatte,yenisini taktılar,tam 2 saatte bitirdiler,245 tl dişli yağ işçilik vs.420 tl ye hallettik,hakikaten dişlisi ç0k zayıf başağın

selam trakk kulup insanları şu başak markasını bu kadar ayak altına alıyorsunuz işte ben bu yüzden bu siteye hiç girmiyorum gibi bişey.kötüleyen arkadaşlar ne kullanıyor acaba marka olarak ebedilik yapılmış sanki onların traktörleri hiç bozulmuyor,çok az mazot yakıyor çok rahat hatta tarlayı kendisi sürüyor.:))))) ben bir başak traktör çalışanı olarak bu markayla gurur duyuyorum türkiyede en köklü traktör markası ölür başak ölmez süpriz açıklamalar yapıcaktım 2012 için ama vaz geçtim.her keze hayırlı seneler mahsulunüz bol olsun.traktörünüz başak:)

cezama2007 link=topic=43133.msg498280#msg498280 date=1324840373' Alıntı:
selam trakk kulup insanları şu başak markasını bu kadar ayak altına alıyorsunuz işte ben bu yüzden bu siteye hiç girmiyorum gibi bişey.kötüleyen arkadaşlar ne kullanıyor acaba marka olarak ebedilik yapılmış sanki onların traktörleri hiç bozulmuyor,çok az mazot yakıyor çok rahat hatta tarlayı kendisi sürüyor.:))))) ben bir başak traktör çalışanı olarak bu markayla gurur duyuyorum türkiyede en köklü traktör markası ölür başak ölmez süpriz açıklamalar yapıcaktım 2012 için ama vaz geçtim.her keze hayırlı seneler mahsulunüz bol olsun.traktörünüz başak:)

Selam,değerli arkadaşım. Sizin yazdıklarınıza katılmak isterdim ama tespitiniz tam olarak doğru değil. Bu sitede sadece başak markası kötülense o zaman haklısınız diyebilirdim. Sitemizde her markanın iyi veya kötü taraflarından söz ediliyor...Küsüp te bu yüzden siteye girmemeniz hiç doğru değil. Başak markasının ayak altına alınmasını önlemek ve bu konulardaki bilgi eksikliklerini gidermek,bir başak çalışanı olarak sizin bu sitedeki varoluş sebebiniz olmalı. Zaten unutmayınız ki bu sitede başak kullanan veya başak hakkında sizin değerli bilgilerinize ihtiyacı olan pekçok arkadaşımız var. Sitemize ilgisiz kalmakla onlara da haksızlık etmiş olmazmısınız??Bu konudaki tutumunuzu birkez daha gözden geçirin.Çalıştığınız ve ekmeğini yediğiniz fabrikanızı da göz önünde bulundurarak bu konuda doğru hareket edip etmediğinizi sorgulayın. Bence insanlar herzaman doğru olanı ve doğru bildiklerini söylemekten vazgeçmemeliler... Süpriz açıklamalarınızı da değerli paylaşımlarınızı da herzaman beklediğimizi söylememe gerek yok sanırım. Saygılar.

Ahmed Gülsu link=topic=43133.msg396100#msg396100 date=1304783496' Alıntı:
Bu eski Styer ' lerin kaportası da yemek masası gibi dümdüz. :D Paylaşım için teşekkürler.

O kaputun düz olması çok iyi birşey. 4-5 çuval ekstra taşınacak gübre yada yem varsa, hep o kaputun üstüne atardık. hiç sıkıntısız gideceğimiz yere kadar götürürdü :)

sebazios link=topic=43133.msg501222#msg501222 date=1325207464' Alıntı:
O kaputun düz olması çok iyi birşey. 4-5 çuval ekstra taşınacak gübre yada yem varsa, hep o kaputun üstüne atardık. hiç sıkıntısız gideceğimiz yere kadar götürürdü :)

İlaveten,kırlarda biçerdöver falan beklediğimiz zamanlarda rahat bir yatacak yer olarak da istifade etmekteyiz. :)

Konu açılalı çok olmuş ama..

Millet kuru toprakta zor uğraşıyor siz çamurda iş yapıyorsunuz Ayhan amca...Allah kolaylık versin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...