Bicerdover

Bizim yan köylere gelen bicerdover sahipleri nedense sadece new holland 8040 bunu tavsiye ediyorlar başka bu marka söyleyen yok

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Biçerdöver işi servisle yürür, bölgenizde hangi firmanın servisi iyiyse onunla çalışırsınız.Rampa arazide ve mısır biçiminde 200 hp biraz yavaş kalıyor.260 hp makineler bana göre daha cazip duruyor.New Holland 5070, Tucano 340, jd w540 , laverda rew 225 gibi.

Sen heralde ne konustugunu bilmiyosun ben baska birinin mesajini alarak ona katildigimi ve ariza ile ugrasmamasini soylerken sen 955 isini gorur diye lafa girdigin cumlenin sonunda benim lafima karsilik ariza olacak illa ....... aks bilmem ne diye cevap veriyosun ya bende senin mesajini alinti yapip madem lafinin arkasindasin makineyi sana verelim diyorum oyle laf atiyosun madem cevabida dinleyeceksin o zaman burda. arkadas bi soru sormus bizde cevap veriyoruz ama milletin parasina da yazik yoksa bende derim al benim cebimden cikan bisey ama senin gibiler al isini gorur dedigi icin millet marketten sakiz alir gibi aliyo senin gibiler usta gibi akil verdigi icin aliyo klavye ustasi. Sen isine bak bama laf yetistirme

Sen heralde ne konustugunu bilmiyosun ben baska birinin mesajini alarak ona katildigimi ve ariza ile ugrasmamasini soylerken sen 955 isini gorur diye lafa girdigin cumlenin sonunda benim lafima karsilik ariza olacak illa ....... aks bilmem ne diye cevap veriyosun ya bende senin mesajini alinti yapip madem lafinin arkasindasin makineyi sana verelim diyorum oyle laf atiyosun madem cevabida dinleyeceksin o zaman burda. arkadas bi soru sormus bizde cevap veriyoruz ama milletin parasina da yazik yoksa bende derim al benim cebimden cikan bisey ama senin gibiler al isini gorur dedigi icin millet marketten sakiz alir gibi aliyo senin gibiler usta gibi akil verdigi icin aliyo klavye ustasi. Sen isine bak bama laf yetistirme
Tamam aganin dandik bi biçer için kalp kırmaya değmez kapatalım konuyu bu forumun açılma sebebi belli kimse kimseyi üzmesin kimsenin üzüldüğne değmez akşam akşam boşverin gitsin saygılar

197ddb9a417aa67da62bfd90336a4641.jpg
31bfcf2047a0f533e456bdb73661c64a.jpg
e345785345eda2d93ebcb513aec637e2.jpg
5572383c50fa124549eaa6299d6f99ff.jpg
b750e26fe9047284bcd7a8ac3c475343.jpg

Klavye ustasımı sen bu fotolardakilerin adını bilmezken ben 15 senedir bunlarda oynuyorum her gün bu gördüğün 2008 model bi biçer motoru enjektör yüzünden motor yedi makina ve 18 bin TL yedi 70 model makinada arıza yapıyor 2008 model de bende biliyorum eski makinanın adamın ocağına incir ağacı dikecegini ama konuyu açan kardeşimiz demiş ki John Deere 955 630 New Holland 8040 3.5 metre tablo olacak pahalı makina istemiyorum diyor sen daha neyine bana laf anlatıyon

955 senin işini çok güzel görür 630 seridir koltuğa oturamazsın hep dikilirsin ayakta gözün tablada olur biraz toplu bir makina bulunca kaçırma illaki yıllar onu yıpratmıştır ama onun yapacağı arıza ya rulman dağıtır
yada parça kırar tabladan sarsaklardan akslardan darbe aldıysa zamanında aks keser onlarda öyle uçuk bir fiyatı yoktur heryer parça bulursun yani

630 un tablası uzun ondan ayakta biçersin sertlikten değil 😀😀
evet dediğin gibi yaptı bi tanıdık 18 milyar parçaya harcadı 12 milyar usta istedi 2 milyarda tornacı 500 dönüm biçemedi alırsan makineyi sana verelim topla adamların borcunu kapatırsın bıcere verılen 8000 lıra önemli değil onuda arkadas sıneye çeker. öyle dışardan göründüğü gibi olmuyo lafımın arkasındayım makıne amasyada naklıyede arkadaşa ait he dersen
Aga 630 var bu makina arıza yapmadan gider mi?
Yıllardan beri bizde milyar lar harcadık biz 630 dan memnunuz...
Şimdi kabin de taktıracam 8 bin tl ye

• Beğen
Tepkiler: mst uyk
197ddb9a417aa67da62bfd90336a4641.jpg
31bfcf2047a0f533e456bdb73661c64a.jpg
e345785345eda2d93ebcb513aec637e2.jpg
5572383c50fa124549eaa6299d6f99ff.jpg
b750e26fe9047284bcd7a8ac3c475343.jpg

Klavye ustasımı sen bu fotolardakilerin adını bilmezken ben 15 senedir bunlarda oynuyorum her gün bu gördüğün 2008 model bi biçer motoru enjektör yüzünden motor yedi makina ve 18 bin TL yedi 70 model makinada arıza yapıyor 2008 model de bende biliyorum eski makinanın adamın ocağına incir ağacı dikecegini ama konuyu açan kardeşimiz demiş ki John Deere 955 630 New Holland 8040 3.5 metre tablo olacak pahalı makina istemiyorum diyor sen daha neyine bana laf anlatıyon

Ee ne oldu resim attin ustami kesildin senin yasin kadar benim bicer gecmisim var. 15 senedir oynuyomusta bilmem neymis te sana laf atan kim. Sen kendi kendine yellenip boyundan buyuk laf edince bende cevabini verdim olan bu yoksa susmak da bir erdemdir

Ee ne oldu resim attin ustami kesildin senin yasin kadar benim bicer gecmisim var. 15 senedir oynuyomusta bilmem neymis te sana laf atan kim. Sen kendi kendine yellenip boyundan buyuk laf edince bende cevabini verdim olan bu yoksa susmak da bir erdemdir
Ben usta kesilmedim öyleyim zaten Çanakkale den kalkıpta trakyadan adam beni arayıp motor söktürmeye çağırıyorsa ustayım direksiyon tutmayla biçer geçmişi olmuyor ben senle muhattap olmadım ben konuyu açan arkadaşa onun tercih ettiği makinaların içinden bir makina söyledim ama senin kuyruğuna basmadan havlamaya başladın sen benim ustalığıma laf edemezsin çok gördüm ben direksiyon tutmayla biçer geçmişi olanı sezonda hepsi geliyor yanıma meselemde haklıysam değil erdemlik kralıda gelse susturamaz

Ben usta kesilmedim öyleyim zaten Çanakkale den kalkıpta trakyadan adam beni arayıp motor söktürmeye çağırıyorsa ustayım direksiyon tutmayla biçer geçmişi olmuyor ben senle muhattap olmadım ben konuyu açan arkadaşa onun tercih ettiği makinaların içinden bir makina söyledim ama senin kuyruğuna basmadan havlamaya başladın sen benim ustalığıma laf edemezsin çok gördüm ben direksiyon tutmayla biçer geçmişi olanı sezonda hepsi geliyor yanıma meselemde haklıysam değil erdemlik kralıda gelse susturamaz

Yuzume konusamayacagin lafi arkamdan konusma zoruna mi gitti adam gibi konus senin gibi iti köpeği cok gorduk. Sana direksiyon tutmayida vites tutmayida ogretirim canini sikma sen tifil. Git kumda bicercilik oyna

Yuzume konusamayacagin lafi arkamdan konusma zoruna mi gitti adam gibi konus senin gibi iti köpeği cok gorduk. Sana direksiyon tutmayida vites tutmayida ogretirim canini sikma sen tifil. Git kumda bicercilik oyna
Gece gece uymuycam sana şu arkadaşlara ayıp olmasın yoksa sana sanayi diliyle konuşurdum da onunda bi seviyesi var

Arkadaş farming simulatör bölümünde biçer kavgası😀 biraz sakin olun gerek varmı böyle şeylere... herkesin fikri farklıdır saygı duyun lütfen burda gerginlik yaratmayın... burası bir forum ve herkesin konuşmaya, fikrini beyan etmeye hakkı var ve bunu kötü niyetle yapmıyor. He şu da var bilen de konuşuyo bilmeyen de :) yapacak bişey yok