Bilgisayarı açınca Neler Yapıyorsunuz ?

Mesela ben;

1. Trakkulüp e giriyorum. Konu başlıklarını okuyorum. Yorum yapıyorum. Eğer bilmediğim birşeyler görürsem yorumları takip ederek bilgi ediniyorum.
İnternette araştırarak bilgi topluyorum. Böylece her gün trakkulüp bana birşeyler katıyor.

2. Euro ve Dolar ın ne gibi gidişat izlediğine bakıyorum. Yükselmiş mi ? Düşmüş mü ?

3. Olarak Haberleri kontrol ediyorum. Nerede ne olmuş. Neden olmuş. Siyaset,Gündem,Piyasalar cart curt.

4. Olarak Sahibinden de turluyorum. Koyun fiyatları, Büyük baş fiyatları.
Sonrarsında Kübota ya Yardımcı bir kardeş bakıyorum. Öyle bi göz gezdiriyorum. Alıcağıma değil ama olurda bir gün alırsak :D Gördüğüm hoşuma giden motorları araştırıyorum. Nedir ?, Ne değildir ?.
Biçerdöverlere bakıyorum. Beğendiğimin günde kaç dekar biçer ? Yakıtı nedir ? Teknolojisi nedir ?

Sonra arabalara geçiyorum :) Bu sezon iyi geçerse Belki babam benide görür hesabı :)

Böylece piyasa hakkında bilgi sahibi de olmuş oluyorum.

5. Hava durumuna bakıyorum çeşitli sitelerden. Hepsinin tahminlerini birleştirip kafamda bir tahmin üretiyorum. Genelde yararlı oluyo.

6. Yapıcak birşey kalmadığı zaman Sıkılana kadar Online(CSGO-Knight Online) Falan oynuyorum.

7. Oyun artık sarmıyor eskisi kadar. Sonra Youtube ye girip Biçerdöver,Balya,Traktör,Hayvancılık videoları izliyorum.

8. Bazen de online alışveriş sitelerini geziyorum. Giyim,Sarf Malzemereli,Yardımcı Ekipmanlar vs. Sonra tekrar başa dönüyorum.

Eğer sizin de yaptığınız değişik şeyler var ise paylaşın. Teknolojiyi oyun vs yerine bilgi amaçlı kullanalım.

Hem zaman geçsin hem bilgilenelim..

Ynt: Bilgisayarı açınca Neler Yapıyorsunuz ?

bengogs link=topic=87014.msg1045543#msg1045543 date=1450186538' Alıntı:
Mesela ben;

1. Trakkulüp e giriyorum. Konu başlıklarını okuyorum. Yorum yapıyorum. Eğer bilmediğim birşeyler görürsem yorumları takip ederek bilgi ediniyorum.
İnternette araştırarak bilgi topluyorum. Böylece her gün trakkulüp bana birşeyler katıyor.
.
.
.
Hem zaman geçsin hem bilgilenelim..

Arkadaş okul yok mu ? :D

Kendi yaptıklarım :

1) İlk olarak trakkulup e girip yeni açılan konuları kontrol ediyorum. Daha sonra Yılmaz abinin iletilerini kontrol ediyorum.

2) Bu sene mezuna kaldığım için sınava tekrar hazırlanıyorum. Youtube u açıp konu anlatımı izliyorum ve not çıkarıyorum.

3) İkinci madde bittikten sonra canım sıkılırsa yine trakkulup acıyorum veya oyun oynuyorum.

4) Tekrar ders.

5) Tekrar trakkulup veya youtube da video izliyorum ya da sahibinden.com dan takip ettiğim galerilere gelen traktörlere bakıyorum.
.
.
. gidiyor.

n) Gecenin sonunda belki bir film.

Bilgisayarda yaptıklarım bunlardan ibaret. Yapmak istediğim çok şey var ama zamanım az.

benbekirya link=topic=87014.msg1045547#msg1045547 date=1450187242' Alıntı:
Halen Knıght Online Kaldımı Oynayann :D Gençliğimi Yedi Benim :D :D
Zaman geçirmek maksatlı oynuyorum hala :D Hiç sorma 12 yaşımdayken başladım şu lanet oyuna :D şimdi de oynuyorum bazen pvp oynuyorum. Ama bu aralar CSGO sardı
Onrkrds link=topic=87014.msg1045550#msg1045550 date=1450188354' Alıntı:
Arkadaş okul yok mu ? :D

Kendi yaptıklarım :

1) İlk olarak trakkulup e girip yeni açılan konuları kontrol ediyorum. Daha sonra Yılmaz abinin iletilerini kontrol ediyorum.

2) Bu sene mezuna kaldığım için sınava tekrar hazırlanıyorum. Youtube u açıp konu anlatımı izliyorum ve not çıkarıyorum.

3) İkinci madde bittikten sonra canım sıkılırsa yine trakkulup acıyorum veya oyun oynuyorum.

4) Tekrar ders.

5) Tekrar trakkulup veya youtube da video izliyorum ya da sahibinden.com dan takip ettiğim galerilere gelen traktörlere bakıyorum.
.
.
. gidiyor.

n) Gecenin sonunda belki bir film.

Bilgisayarda yaptıklarım bunlardan ibaret. Yapmak istediğim çok şey var ama zamanım az.
Hiç sorma okulu :) Bizde çan eğrisi falan da yok iyice sıktılar. Birde okuduğum bölüm aşırı zorluyor beni ve sınıfça bizi :)
Aynen gece sonunda bir film bazen eklenebiliyor listeye.

bengogs link=topic=87014.msg1045554#msg1045554 date=1450189564' Alıntı:
Zaman geçirmek maksatlı oynuyorum hala :D Hiç sorma 12 yaşımdayken başladım şu lanet oyuna :D şimdi de oynuyorum bazen pvp oynuyorum. Ama bu aralar CSGO sardıHiç sorma okulu :) Bizde çan eğrisi falan da yok iyice sıktılar. Birde okuduğum bölüm aşırı zorluyor beni ve sınıfça bizi :)
Aynen gece sonunda bir film bazen eklenebiliyor listeye.

Allah kolaylık versin :D

Trakkulup
Facebook traktor gruplarina bakarim
Ubuntu Türkiye , sdn ,tnctr forumlarina bakarim
Youtubede takip ettiğim kanallar var ordan video izlerim
Takip ettiğim yabanci diziler var onları izlerim