Buğdayların son durumu

Mrh arkadaslar.ester ve granstar ilacini atarken yaninda gubretasin uan-32 ve aminoasidini 250 şer ml uygulamak istiyorum karisimda sikinti olur mu veya bu dozlar sıkıntı yaratir mi.Not:arazi tasli ve cok kirac

Mrh arkadaslar.ester ve granstar ilacini atarken yaninda gubretasin uan-32 ve aminoasidini 250 şer ml uygulamak istiyorum karisimda sikinti olur mu veya bu dozlar sıkıntı yaratir mi.Not:arazi tasli ve cok kirac
Kardeşim kolay gelsin öncelikle. Corvette ot ilacı gromstar dar yaprak ot ilacı bulldozer 18 18 18 25 kg ambajlı gübre nutramin amino asit gübretaş combi klimaks humik asit ve jetsis bit ilacı hepsini karıştırıp bugdaya uyguladım Bi sorun yaşamadım atarken korkmuştum ama korkmadım değil

IMG_3863.JPG
IMG_3863.JPG
IMG_3861.JPG
IMG_3859.JPG

2 tarla gezme fırsatım olduda durumlar resimlerde görüldüğü gibi yağmur yokdu dabanlar kurumuşdu bi kaç gün önce yağdı toplar düzeltirmi ??

Ekli dosyayı görüntüle 48533Ekli dosyayı görüntüle 48533Ekli dosyayı görüntüle 48534Ekli dosyayı görüntüle 48535

2 tarla gezme fırsatım olduda durumlar resimlerde görüldüğü gibi yağmur yokdu dabanlar kurumuşdu bi kaç gün önce yağdı toplar düzeltirmi ??
sivasta bizim buğday ve arpalarda da sararma oldu ama sizden az oldu. 10 kg üre attım 5 gündür de yağıyor toparladı. sizde de çok aşırı değil ama yağışlar toparlatır