Cp besi yemi

Selaminaleyküm arkadaşlar cp besi yemi kullanan varmı diğer markalardan fiyat farkını kalitesiyle kapatırmı simental 370 kilo danalara yedirsek fark edermi ..

Selaminaleyküm arkadaşlar cp besi yemi kullanan varmı diğer markalardan fiyat farkını kalitesiyle kapatırmı simental 370 kilo danalara yedirsek fark edermi ..
Cp sürekli kullanıyoruz diperlerinden 5 lira pahalı kalite vardiye kullanıyoruz ben memnun olmayan duymadım , besi yeminin yanında arpada veriyorum bu şekilde yemi ucuzlaştırmaya çalışıyorum mesela 6 kg cp veriyosam 4 kg arpa veriyorum .ucuz yemlerden bi randıman alamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Aydın38
Hayvanların saģlik durumu nasıl ayak ağrısı oluyormu randıman nasiĺ birde ben hayvanların tüyüne çok dikkat ediyom tüyler karışık ve renkleri mat olunca hiç hoşuma gitmiyor..
Bir ay önce kesime verdim , murat19 misafirimdi 300 kg vurdu 350 kg et verdi 3 hayvandan bir tanesine arpabuğday fazla geldi ayaklarında sıkıntı oluştu erken kesime gönderdim arpa değilde buğday ağır geliyor sanırım besideki mala bupday dokunuyor ama cp nin dokunduğunu görmedim.dana kesim 34 şuanda.

• Beğen
Bir ay önce kesime verdim , murat19 misafirimdi 300 kg vurdu 350 kg et verdi 3 hayvandan bir tanesine arpabuğday fazla geldi ayaklarında sıkıntı oluştu erken kesime gönderdim arpa değilde buğday ağır geliyor sanırım besideki mala bupday dokunuyor ama cp nin dokunduğunu görmedim.dana kesim 34 şuanda.
Buğday ayaklara hemen iner çok dikkat kullanmak gerekir.. yağlı kesim şuan 34 burda kayseride..

Yagli kesim Bursa Mustafakemalpasa 36 suan(firesiz) 34 bence ucuz gibime geldi.
Kaldi ki "UKON"un resmi sitesinde Turkiye ortalamasi 34.95
Ic Anadolu 35.10
Karadeniz 35.40
Arkadaslar internet denen birsey var artik. Bilgi saklanilamaz duzeyde. Kandirilmayin lutfen

• Beğen