deutss 70 agrolux 3 lu pullukla iş başında

Ynt: deutss 70 agrolux 3 lu pullukla iş başında

yasin köse link=topic=39978.msg350178#msg350178 date=1298995839' Alıntı:
70 lik sameninle 60 lık erkuntunun varya vidosu erkunt tarlada geciyor oda aynı onun gibi samede 60 lık erkunt 80 lık gecemez mi
yorumda soyledim 70 lik erkuntla tm 10 yi yarıştırıyolar die hile oldugunu anlatmak istedim ben gerçekte demiyorum ama siz gerçek gibi davranıyosunuz tamam sorun yok yani ben burda erkunt 70 le deutz 70 soruyorum bartu kardeşimiz de sorumu cevapladı nimet deutz dan biraz daha iyidir tarlada dedi agır işlerde dedi

öyle olmaz tabi fakat bayinin işi bilmeyenleri kandırıp motor satmak bunu herkez bilir fakat tarlaya denemeye goturunce hepsi birbirinden akıllı olur motoru oynayıp goturur hayran kalmanı saglar fakat bu video da motor oynanmamış gibi duruyo
yeagm link=topic=39978.msg350175#msg350175 date=1298995746' Alıntı:
kardeş bayiler bizler kadar teçrübeli degil sana ben başımdan gecen olayı anlattım. sana bu gün olan bir tartışmayı daha anlatayım bugün bir bayiye vardık markasını söylemeyimde traktör çift çeker bayiçi diyorki bunun özelligi motor çamura veye herhangi biyere kömüldümü ön tekerler badanaşlamaz ya çıkacak diyor yada motor stop eder diyor sence böylemi olur

[move] *098*- [size=14pt]YEAGM[/size] *098*- [/move]

*098*- SAME ARGON 70 *098*-

Şahsım ve görevimle ilgili bir şikayetiniz varsa buraya tıklayarak sitemiz yönetimine bildirebilirsiniz.

yeagm link=topic=39978.msg350154#msg350154 date=1298994505' Alıntı:
arkadaşlar bu traktörlerin hassesiyeti milimlik o yüzden cok iyi ayarlamak istiyor. ben same 70 aldıgımda eski taraktörün pullugu vardı pulluk 3 14 alplerdi 1 senelikti denemek için sürmeye gittik motoru çok zorladı. servise sorduk neden zorluyor diye 3 motoru kasar kardeşim dedi ona 4 alacan dedi bende 4 13 aldım şimdilik bi sorun yok bizim burda 2500 metre kareye 1 dönüm deriz 2500 metrekareye 3 lt yakıyor memmunum cidd*-*-*

Bu da 2,5 dekar eder ki 3 lt mazot bence gayet iyi...

herzamanki gibi klasik bir bayi gösterisi, hangi markanın bayisi olursa olsun bu tür tarla gösterilerindeki deneme traktörleri nedense hep son derece randımanlı oluyorlar. tabiki gerçeklerin öyle olmadığını buraya yazan arkadaşların hepsi bilir.deneme traktörlerine aldanıpta traktör alan sonrada hayal kırıklığına uğramış olan pek çok arkadaşım var.onlar bizim için tecrübe olmalı bu gibi durumlara şüpheyle yaklaşmak lazım,şüphecilik kötü birşey değildir doğru bulunduğunda zaten kendiliğinden ortadan kalkar.

wan7ed link=topic=39978.msg350112#msg350112 date=1298992430' Alıntı:
3 lü pullukta gayet başarili aslında , dede biraz Acemii Olsun traktörre zamanla alişir:D DEutzz nımetle kıyaslarsak L2 ile hızları Hemen hemen Ayni..
Dede baya bi acemi..:(:( Hepsi bittide çiziye iyice yanaşnası kaldı.. Deutz uda stop ettirdi..
Aslında motor biraz sürülmüş yere doğru zorluyor, 3 lü pulluk ve traktörün geniş olması buna neden.. 4 lü pullukla bunun ortadan kalkacağı kanaatindeyim.

yasin köse link=topic=39978.msg350193#msg350193 date=1298996580' Alıntı:
erkunt agır oldugundan pullukta iyi gider deutz biraz hafif serilik acısın dan deutz ondan seri olur erkunttan aşakalmaz civtte iyi sürer demiyorum
hımm erkunt bana gorede pullukta tarlada çok güzel traktor zf lerin tarlada kullanacak pullukta 6 vitesi falan var ama deutzlar çok iyi erkunttan ustun diyenler var ondan sordum deutzun motor çok güzel ona bişe demiyorum fakat hafif kalıyo patiaja geliyo erkunt patiaja gelmeden çekiyo ağır oldugu için ve arasında ki fark aşşa yukarı ikiside aynı viteste çekiyo erkunt kaymadıgı için biraz daha seri gibi geliyo gelelim yol durumuna yolda h4 te zorlanıyo deutz kullanmadım için bilmiyourm ama erkuntun on arka ağırlıkları sokulse aşşa yukarı ikiside aynı olur die dusunuyorum ikiside güzel traktor yani gorulen kadarıyla