ERKUNT 01.OCAK.2021 YENİ FİYATLAR

1 Nisan 2021 de MF S5711 i 540 bine aldığımda millet söylemediğini bırakmamıştı. Şimdi ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha gördüm. Allah çifçi kardeşlerime kolaylık versin. Bu paralar kolay kazanılmıyor.

1 Nisan 2021 de MF S5711 i 540 bine aldığımda millet söylemediğini bırakmamıştı. Şimdi ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha gördüm. Allah çifçi
Geçen yıl bu zaman Erkunt 110 Lüks 330 bindi.MF ile Erkunt'u kıyaslayacak değiliz.O , küresel marka.Piyasaları ve fiyatları ona göre.5430-50 ve 110 erkuntun motorları aynı ( Perkins 1104D 44TA), Erkuntunki de komple paket olarak İingiltere'den ithal.Ama önünde MF yazınca iş değişiyor.Power shuttle , dyna şanzıman derken ayrışıyor.Zaten fiyatları da ona göre.
Bu yıl dönerli pulluk, açık unuttuğum arka cama vurup kırdı.Erkunt 600 liraya gönderdi.MF S5711 olsaydı en az 2 bindi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Geçen yıl bu zaman Erkunt 110 Lüks 330 bindi.MF ile Erkunt'u kıyaslayacak değiliz.O , küresel marka.Piyasaları ve fiyatları ona göre.5430-50 ve 110 erkuntun motorları aynı ( Perkins 1104D 44TA), Erkuntunki de komple paket olarak İingiltere'den ithal.Ama önünde MF yazınca iş değişiyor.Power shuttle , dyna şanzıman derken ayrışıyor.Zaten fiyatları da ona göre.
Bu yıl dönerli pulluk, açık unuttuğum arka cama vurup kırdı.600 liraya Erkunt gönderdi.MF S5711 olsaydı en az 2 bindi.
İkisini kıyaslama gibi bir amacım yok. Burada piyasanın nereden nereye geldiğini ima etmek istedim. Arka cam için geçmiş olsun. Bu tarz sorunları kaskodan halledebilirsin bilgin olsun