Erkunt nimet 70m mi john dere 5055e mi

Emre sameyi iyi dedin samenin frutteto modeli çok iyi ama fiyat fazla.
Bende bi sameye sarmıştım hatırlarsan ama nasipde valtra varmış 🙂
Adam yol diyo onun için söyledim
Valtra ile yol işi yaptığını düşün
Ocağına incir ağacı diker tarladan çıkarmayacan valtrayı .
Belkide az yakıyor ama yolda foton ile kıyas lıyorum . Tarlada uygun ekipman ile gayet ideal yakıt

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve AbCDDD
Baya öven oldu 70 beygir altı same 70 beygir üstü deutz dediler. Yan komşudada 120 beygir deutz var. Samenin çekişi kötü değilmiş üstüne freni çok iyiymiş. Ormancılar o yüzden tercih ediyorlar. Alman malı iyidir ama dediğim gibi huyunu suyunu bilmiyorum. Ama başkasınada öneririm.

Foton nasıl bir traktör bi ara az yakıyor diye küçüğünü ikinci traktör olarak almışdı bir tanıdığım
İki tane var bende emsali ile performans farkı yok baskı balata biraz erken bitiyor onuda busene geliştirmişler yeni sistem taktik bakalım ne kadar gidecek.
Yakıt olarak gerçekten angarya işlerde hiç yakmaz . Sekromeç yok vitesler cirilti yapar 2015 den sonra sekromeç var.
Şanzıman motor daha elletmedim balata ve hidrolik genelde hidroliği kendim yapıyorum . Çin işte kalite farkıda var illaki volandan çatladı 3 kez şasi ile sorunu çözdük sıkıntı kalmadı o konuda

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca ve AbCDDD
İki tane var bende emsali ile performans farkı yok baskı balata biraz erken bitiyor onuda busene geliştirmişler yeni sistem taktik bakalım ne kadar gidecek.
Yakıt olarak gerçekten angarya işlerde hiç yakmaz . Sekromeç yok vitesler cirilti yapar 2015 den sonra sekromeç var.
Şanzıman motor daha elletmedim balata ve hidrolik genelde hidroliği kendim yapıyorum . Çin işte kalite farkıda var illaki volandan çatladı 3 kez şasi ile sorunu çözdük sıkıntı kalmadı o konuda
Ağabey bir dağ köyüne gittim. Büyük bir köy tüm köyün kapısında hattat var en küçük traktör bile hattat. Dedim bizde çift çeker alacağız. Aman ha hattat almayın dediler 165 den inip ona binemezsin dedi. Hattat Çok arıza açıyorda bir sefer sanayiye gitmedik dedi. Hep biz tamir ettik

• Beğen
Tepkiler: Yunus sarı
Ağabey bir dağ köyüne gittim. Büyük bir köy tüm köyün kapısında hattat var en küçük traktör bile hattat. Dedim bizde çift çeker alacağız. Aman ha hattat almayın dediler 165 den inip ona binemezsin dedi. Hattat Çok arıza açıyorda bir sefer sanayiye gitmedik dedi. Hep biz tamir ettik
Onun gibi anlamıyana yaramaz