Feeld bee

Sadece ilaç ve gübre için kullanılabilir. Daha küçük genişlikte makinelerde hassas saptayamıyor konumu. İlaç atarken denedim, hızıma yetişmiyor, ortalama 10 km ile ilaçlıyorum, uygulama geriden gelince haliyle işe yaramıyor. Ama traktöre bir gps takılırsa, anten yoluyla tablet vs ye bağlanırsa uygulama o zaman hassas olabilir belki. Telefon gps i yetmiyor galiba.
Şakalak a izli ekim sistemi mi yapsam diye düşünüyorum, tekere denk gelen kursaklara dc motor ile açma kapama yapsam, kabine bir düğme. Bu ekipman fiyatları bizi imalatçı yapacak sonunda 😁

• Beğen
Tepkiler: karga ve filizma
Sadece ilaç ve gübre için kullanılabilir. Daha küçük genişlikte makinelerde hassas saptayamıyor konumu. İlaç atarken denedim, hızıma yetişmiyor, ortalama 10 km ile ilaçlıyorum, uygulama geriden gelince haliyle işe yaramıyor. Ama traktöre bir gps takılırsa, anten yoluyla tablet vs ye bağlanırsa uygulama o zaman hassas olabilir belki. Telefon gps i yetmiyor galiba.
Şakalak a izli ekim sistemi mi yapsam diye düşünüyorum, tekere denk gelen kursaklara dc motor ile açma kapama yapsam, kabine bir düğme. Bu ekipman fiyatları bizi imalatçı yapacak sonunda 😁
İlaç gübre için izli ekim navigasyon dan iyi

Slm uygulamayı indirdim nasil kullanacak

Slm uygulamayı indirdim nasil kullanacak
(Epeydir kullanmadığım için unuttuğumdan yanlış bilgiler çıkabilir)
Tarlada olmanız lazım. Önce sağ alttan artı işaretine tıklayıp tarlada ne iş yapılıyorsa bir tur atın. Ondan sonra a-b güzergahı için tarlayı ızgara şeklinde bölüyor uygulama o çizgileri takip edeceksiniz. Ama telefonun çok iyi çekmediği bir yerse, hatta bazen iyi çekse bile sapma çok oluyor. Harici gps olmadan güvenilmez yani.

Bu uygulama hepsinden iyi

Resimler ve ekler

• Screenshot_20220411-105937_Field Navigator.jpg
    Screenshot_20220411-105937_Field Navigator.jpg
    36.1 KB · Görüntüleme: 16