Feyz Çiftliği Sucuk Satışına Başladı

Bitkisel ve hayvansal üretimde bilgi ve tecrübeleriyle ismini duyuran, TÜSEDAD yöneticisi olan Sencer Solakoğlu, internet siteleri üzerinden çiğ süt dışında sucuk satışlarının da başladığını belirtti.

Online satış ve siteyi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

*Karkas et kesim fiyatlarının düşük olduğu bu günlerde kooperatif veya bir kaç çiftçinin birleşmesiyle benzer ürünler ortaya koymak için süreç nasıl işler?

1618070682292.png

Orman köyünde neler oluyor.
Mevcut hayvan varlığı daha da küçülmeye geçiyor.
Gübresiz tarıma doğru yöneliyoruz.
Kırmız et ihtiyacının çoğunu, Bayram zamanı karşılarız.
50 kg lık hisse 3000 TL olur, süt 4 TL olur.
Köyün ihtiyaçlarını görebildiğimiz alışveriş modeline geçiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: çiftcigardo
Takdir ettiğim bir işletme ve insan ama E-ticarette ayrı bir dünya.
Benden bir kaç yapıcı eleştiri çünkü bu alanda da başarılı olmalarını canı gönülden isterim.

-3 tane birbirine yakın fiyatlandırılmış ve yakın gramajda ürün seçeneği saçma.
- Neden bu ürünü almalıyım , Kg fiyatı 124 tl civarı bana mevcutlardan farklı ne verecek ? verecek veya veriyorsa bunun bana gösterilmesi lazım.Mevcut dizaynla aramızdan alan-alacak olan var mı ? (Hedef kitle belki biz olmasakta.Kargo ücreti ve sevkiyat bilgisi önemli bir ayrıntı görmek lazım (tariflerden önemli mesela).Fiyat sorun değil mesela bu parayı neden vermeliyim (edermi - neden eder) meselesi.
-Tanıtım önemli mesela ben olsam 2-3 kişiyi alır bu sucukla bir kahvaltı organize ederdim.(ben adayım :) )
-Fermentedir muhtemel ama fermente ise bu net vurgulanmalı.
- Tanıtım amaçlı insanları teşvik edecek ama parada kazanılacak bir kaç kampanya , birlikte alma (bundle vb) lazım.

daha da yazılabilir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: filizma