Fiat 8066 4x4 1996

Yardımlaşma sitesi küfür sitesine dönmüş ayıp yav , benim motoru herkes kötüleyebilir demir parçası için terbiyesizliğin lüzumu yok , hem ayıp hem günah...
Abi kimse kimsenin malına kötü demedi ki.
Sen söyle ne demişler mesajlarda arkadaşın motoru için.
Ben Yunusun attığı mesajı mizahi yolla işleyen bir video attım ortam coştu.
Malazgirtin yıl dönümünden kaynaklı diye düşünüyorum. Hep Ahaberin gazıyla oluyur bunlar.
Kılıçlar çekildi.
Miğferler giyildi.
Taş üstünde taş, kelle üstünde baş kalmayacak. Nidaları ile mesut arkadaş taarruza geçti.:)
Sakin olmak lazım.
Dünya malı gelip geçici.

Yardımlaşma sitesi küfür sitesine dönmüş ayıp yav , benim motoru herkes kötüleyebilir demir parçası için terbiyesizliğin lüzumu yok , hem ayıp hem günah...
Berkay arkadaşım ben iki günlük üye değilim ve çoğu kişide bilir beni tanır bı güne kadar da kimsenin kalbini kırmadım kimseyi inciltmedim ve ben malımı övmüyorum kimse benim malımı kötüleyemez diye birşey de demedim benim kızdığım nokta ben satılık diye konu açmışım kardeşim alıcısan alırsın değilsen Allah hayırlı müşteriler versin deyip geçersin ben konu dağıldığı için tepki gösterdim ben 8066 nasıl traktör diye konu açmış olsaydım eyvallah lafım yok benim traktörüm Allah yapısı değil yada dünyada sadece tek o değil yapılan saygısızlığı tepkim DAHA FAZLA YORUM YAPILMASIN UZAMASIN KALP KIRILMASIN SİLEBİLSEM SİLİCEM BU KONU BURDA KALSIN SİZDEN RİCAM

Berkay arkadaşım ben iki günlük üye değilim ve çoğu kişide bilir beni tanır bı güne kadar da kimsenin kalbini kırmadım kimseyi inciltmedim ve ben malımı övmüyorum kimse benim malımı kötüleyemez diye birşey de demedim benim kızdığım nokta ben satılık diye konu açmışım kardeşim alıcısan alırsın değilsen Allah hayırlı müşteriler versin deyip geçersin ben konu dağıldığı için tepki gösterdim ben 8066 nasıl traktör diye konu açmış olsaydım eyvallah lafım yok benim traktörüm Allah yapısı değil yada dünyada sadece tek o değil yapılan saygısızlığı tepkim DAHA FAZLA YORUM YAPILMASIN UZAMASIN KALP KIRILMASIN SİLEBİLSEM SİLİCEM BU KONU BURDA KALSIN SİZDEN RİCAM
Beşer şaşar , ılımlı yaklaşayım, burası satış sitesimi, herkes iyi kötü yorum yapsın ne olur, sen bu konuyu açınca o kadar motoru övdünki ben yorum yazmaktan vazgeçtim , senin eski üye olman, bisey ifade etmiyor kimse için , sizi tanımam Şevketi tanırım çokda severim , sizden yaşça buyuk bir arkadaşınız olarak uzatmayın diyorum, gerek yok belki sizde kendinize göre haklısınız , motoru satış sitesine koyarsan kimse bir seý demez , yada yeni bir konu aç kimseden olumsuz bir yada konu dışı yorum istemiyorum yaz ne deyim,bir birinize hakaret etmeyin yeter, hayırlı satış...

Hic gereği yok,gonul koymayın
Ben sahsen sizin konularinizi ve mesajlarınızı beğenerek takip ediyorum.
Bu konuda böyle olsun, gereksiz iddialasmaya ve meydan okumaya, birbirimizi kırıp dokmeye gerek yok, heleki demir yığınları icin

Kardeşim banane samenin piyasasından banane senin ne kullandığın motordan banane yunusun Hasan'ın Hüseyin'in ne dediğinden biz burda malımızı koyuyoruz satılık diye hesabına uyan alır uymayan almaz mal benim para onun karılar matinesi yaptınız ilanı dağılın bi böyle saygısızlık yok kuyruk acısı olan varsa piyasayla ilgili açsın bi konu orda tartışsın
https://www.sahibinden.com/tarim-makineleri-traktor ilanı buraya koyabilirsiniz ama sizi sinir krizine sokan müşterilerden ben meshul değilim 😂
Ben 3 gün dayanabildim ilanı kaldırdım

• Komik
Tepkiler: ziyaretci70
Yaş olarak benden büyük abiler vardır tecrübeli ben 29 yaşındayım 2005 yılından beri sanayide çalıştım Iveco yetkili serviste ben bu yaşıma kadar ortadan blok kopartıp bölünen difransiyel dağıtan şanzıman dağıtan hararet yapan vs bi Fiat 65-46 70-56 80-66 hatta Fiat 480 540 640 görmedim benden yaşlı 480 540 lar var daha şanzıman sökülmemiş difransiyel açılmamış birde ne başaklar erkuntlar Tümosan New Holland lar var ortadan bölünen mi istersin hidrolikleri arıza yapan mı istersin hararetten yürüyemeyen mi istersin çok çekiyor deyip difransiyeli şanzımanı dağıtan mı istersin debriyajı kalibrasyon tutmayan mı istersin ben malımın arkasındayım ister pullukla ister balya makinesi ile sadece üzerindeki söför değiştirmek için duracak kontak kapatmadan 1 ay yağına suyuna bile bakmiycam radyatör bile temizlemiycem gelebilecek varsa gelsin 8066 nın peşinden hangisi yanacak bakalım hodri meydan 1 ay durmadan 8066 çalışır ama şuan traktör diye satılan naylon motorlara olacaklar bırak 1 ayı bir gün durmadan çalışacak radyatör tıkanıp hararet yapacak kuyruk mili debriyajı çek bırak çek bırak tel kopacak yarım debriyaj yapmaktan debriyaj kalibrasyonu diye bişey kalmayacak yağ basınçlı kuyruk mili bilmiyorum 10 gün dayanırmı belki bunların hiç biri olmaya da bilir ama ben 8066 yı satıcam dediğinden beri bir kişide bana şu marka motor al demedi aksine satma yanarsın dedi
o zaman satıcam dediğinden beri şu marka motor al demiyenlerin aklına uy satma kardeşim, yanarsın :)))))

Ne yazdılar gardaş la bi kaç örnek versene [emoji16]
Biri senin traktör tutulmuyor satılmıyor dedi alma o zaman kardeşim niye beni meşgul ediyorsun dimi
Birisi ben esnafım bende ekmek yiyeceğim diyor e kardeşim bana ne bundan dimi
Biri diyor aklındaki fiyat ne diyor ben diyorum yazan o sen ne vereceksin diyorum mal senin sen bir fiyat de diyor
Birisi bunun tek çekeri iyi çift çekeri kötü dedi dedim herhalde kafa buluyor benle
Biri 65 bin lira dediği 7056 üstüne 10 bin lira istedi bizim makine 55 bin lira düşmesin mi hemen kaçtım galeriden 😂
Başka galeri 67 model ford 5000 vereyim üstüne para vereyim dedi babam daha genç fordtan ne yapayım ben fordu😂
Sakaryadan bir esnafa çok kızdım en son 10 lira traktör al götür dedim sövsen daha az koyardı dedi
Yerine traktör almayacak olsak uyguna vereceğim ama yerine almak lazım ucuza verince ben bir şey alamayacağım sonra kaldırdım ilanı
Massey-fiat olacakmış 85'i 3 günde sattıydım geçen sene

Yaş olarak benden büyük abiler vardır tecrübeli ben 29 yaşındayım 2005 yılından beri sanayide çalıştım Iveco yetkili serviste ben bu yaşıma kadar ortadan blok kopartıp bölünen difransiyel dağıtan şanzıman dağıtan hararet yapan vs bi Fiat 65-46 70-56 80-66 hatta Fiat 480 540 640 görmedim benden yaşlı 480 540 lar var daha şanzıman sökülmemiş difransiyel açılmamış birde ne başaklar erkuntlar Tümosan New Holland lar var ortadan bölünen mi istersin hidrolikleri arıza yapan mı istersin hararetten yürüyemeyen mi istersin çok çekiyor deyip difransiyeli şanzımanı dağıtan mı istersin debriyajı kalibrasyon tutmayan mı istersin ben malımın arkasındayım ister pullukla ister balya makinesi ile sadece üzerindeki söför değiştirmek için duracak kontak kapatmadan 1 ay yağına suyuna bile bakmiycam radyatör bile temizlemiycem gelebilecek varsa gelsin 8066 nın peşinden hangisi yanacak bakalım hodri meydan 1 ay durmadan 8066 çalışır ama şuan traktör diye satılan naylon motorlara olacaklar bırak 1 ayı bir gün durmadan çalışacak radyatör tıkanıp hararet yapacak kuyruk mili debriyajı çek bırak çek bırak tel kopacak yarım debriyaj yapmaktan debriyaj kalibrasyonu diye bişey kalmayacak yağ basınçlı kuyruk mili bilmiyorum 10 gün dayanır mı belki bunların hiç biri olmaya da bilir ama ben 8066 yı satıcam dediğinden beri bir kişide bana şu marka motor al demedi aksine satma yanarsın dedi
Kara kafa 70 66 S , araba çarpması sonucu ortadan bölündü ve tekrar toplandı.İlk sahibi halen kullanmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: murat1919