Fren muşürü

Resimler ve ekler

• Screenshot_20231113-211659_Chrome.jpg
    Screenshot_20231113-211659_Chrome.jpg
    69.8 KB · Görüntüleme: 19

El freni fren müşürünü harekete geçirmez
Yag basıncı ile çalışıyor o müşür bazen içine hava doluyor çalışmaz sök sırınga ile içine yagı doldur hava kalmasın çalışır yoksa muayeneden geçmez yada yenisini alacaksın diger soketler bütün tt lerde var
Az önce baktım ya müşurda hava var ya da bozuk onun havasını nasıl alabilirim

Ekli dosyayı görüntüle 78186
Müşuru dik olduğu için ben sıkana kadar yine boşluk oluyor bunun bir taktiği Yok mu
Traktörü ters çevirip tak 😀😀
müşürün içini fren kutusu içindeki yag ile doldur sıkarken biride frene hafif bassın sende sık yada şöyle yap soketleri sök kontağı aç soketleri başka bir kablo ile kısa devre yaptır fren lambaları yanıyorsa müşürü değiştir yanmıyorsa sigorta,tesisat, lambalar ile ilerle

müşürün içini fren kutusu içindeki yag ile doldur sıkarken biride frene hafif bassın sende sık yada şöyle yap soketleri sök kontağı aç soketleri başka bir kablo ile kısa devre yaptır fren lambaları yanıyorsa müşürü değiştir yanmıyorsa sigorta,tesisat, lambalar ile ilerle
Benimde aklıma traktör ters çevirmek geldi 😅 Tamam deniyecem

Dediğini yaptım
Fakat yanmadı malesef
Hangi sigorta olduğunu bilmiyorum ama hepsi sağlam
Lambaları da kontrol ettim hepsi sağlam
Şimdi ne yapmam gerekiyor bana bi yol göster be reis