Güngör Pnomatik Havalı Makina ve 2 Adet 1000l lik Gubre Serpemimiz Teslim Edildi

Arkadaslar iyi dilekleriniz,yorumlarınız için hepinizden Allah razı olsun.teşekkür ederim..sabahta aceleyle açıklama yazamadan paylaşım oldu.Araziye geçeceğim için.şimdi yeni giriyorum

hayırlı olsun . güle güle kullanın.fiyat bilgilerinide paylaşırsanız tüm trakklup bilgilenmiş olur .teşekkürler.
gübre makinaları için eski makinanın uzerine 6binlira,havalıda eski makinamızın uzedrine dokuzbuçuk anlaştık.eski bubremiz hasarlıydı.havalı makinamız topluydu sadece patikler bitikti.

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın güngörlerinizi.Gübre serpme 2 adet almışsınız.Bende gübre serpmesini yıllardır kullanmaktayım.Sakıncası yoksa fiyat bilgiside almak isteriz.

biz bu zamana kadar türkayı kullandık,türkaydan memnunduk.hasar olunca değiştirmek zorunda kaldık umarım pişman olmayız.fiyat bilgisini yukarıdada belirttim yorum için tesekkurler.

hayırlı olsun,
tercih ederken tercih sebebi ne oldu acaba?

sağolun.tercih sebebi eski havalının da güngör olması,ve fiyatta anlaşabilmemiz oldu

Hayırlı olsun özhan abilerden almışsınız galiba...
yanlış hatırlamıyorsam Musatafa beydi.çorlu bayisiymiş.akşam üzeri konuştuk akşam saatlerinde teslimatı yaptılar.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Bende GünGör ailesine katıldım bu sene, çokta memnunum özellikle fiyat konusunda.

Yorum için tesekkurler.bizim 2003 te aldığımız mibzer ve havalı makinada güngördü.fiyatı piyasaya göre fena değil.kedni gubre makinamız şaseden koptu o yuzden değiştirmek zorunda kaldık